Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, higy olyan legyek...

Mit tegyek, higy olyan legyek mint régen?

Figyelt kérdés
Volt egy nagy szerelem az életemben 19 éves voltam amikor bele szerettem ebbe a nőbe. Aki nálam 16 igen… 16 évvel idősebb volt nálam. Ezért mindent megtettem ,hogy megváltozzak. Így 23 éves koromra elértem arra a "szintre" ,hogy ez a számomra tökéletes és igazi nő viszonozta az érzelmeimet. Viszont ez a kapcsolat most véget ért,(majdnem 4 évig tartott,nem miattam lett vége)és rá kellett jönnöm ,hogy mindenki eltávolodott mellőlem. A barátaim szerint egy nagyképű,arogáns,köcsöggé változtattam magamat ezért a lehetetlen hülye kapcsolatért. Az anyám sem szívesen dicsekszik már velem, az apám is eltávolodott tőlem. Egyszerűen mindenki. Anyukám természetesen az elején momdta ,hogy ne csináljam ezt, és kb. 20 éves koromban el is akart küldeni pszichológushoz mert annyira fanatikus lettem ez a nő miatt. Persze nem mentem el… és még mindig tökre oda vagyok ezért a nőért. Na mindegy! Sosem kellett volna megismernem ezt a nőt. Azt is tudom ,hogy ez egy olyan kapcsolat ami sohasem lesz normális! Mit tehetnék ,hogy újra olyan lehessen a személyiségem mint régen? Amikor még szerettek az emberek! Köszönöm előre is a segítségeket!!!! Ti mit tennétek a helyemben?
2016. nov. 2. 21:42
 1/2 A kérdező kommentje:
*hogy bocsánat de gyorsan írtam
2016. nov. 2. 21:43
 2/2 anonim ***** válasza:
Önmagam lennék.
2016. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!