Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk! Tudnátok egy lányt...

Fiúk! Tudnátok egy lányt haverként kezelni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egy fiús lányra tudnátok úgy tekinteni, mint egy haverra? Akivel mondjuk még pár srác társaságában, sörrel a kezetekben megnézitek az aktuális meccset? Vagy éppen gazdaságról, pénzügyről, autókról, sportról beszélgettek?

Amúgy nyilván kiderül, hogy magamról beszélek, szóval innentől E/1-ben: Egyáltalán nem vagyok lányos lány, nem nagyon érdekel a sminkelés, vásárolgatás, nem töltök órákat az öltözködéssel. De nem vagyok igénytelen, csak kevesebb időt töltök szépítkezéssel, mint egy átlagos lány, ettől függetlenül hetero vagyok. Szóval tudnátok kezelni barátként, haverként, vagy zavaró lenne, hogy lány vagyok?



2016. nov. 4. 20:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem vagyok prűd, nem tartókodom a perverz poénoktól, és néha a káromkodástól sem. (Persze, ez nem azt jelenti, hogy más társaságokban nem tudom moderálni magam.)
2016. nov. 4. 20:23
 2/6 A kérdező kommentje:
*tartózkodom
2016. nov. 4. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Na én pont egy ilyen csaj haverra vágyok

Unom már hogy az összes csaj akivel haverkodni akarok azthiszi fel akarom szedni, viszont lányokkal általában jobban kijövök azért lenne nekem ideális egy ilyen pasis csaj


Én szívesen megismernélek :)

2016. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár mi a haverokkal nem szoktunk káromkodni meg meccset nézni és sportról beszélni, de a többi működhetne. :)
2016. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Mondjuk focit pont nem nézek, de van egy lány barátom aki ugyanúgy részt vesz házibulikon és együtt konzolozunk meg iszogatunk. Simán dumálunk mindenről. Tényleg olyan mint egy haver annyi különbséggel hogy hosszabb haja és mellei vannak. Régen még a haja is rövid volt.

Jah, de hozzá kell tenni hogy nagyon jó fej (tényleg leírhatatlan jó személyisége és humora van) viszont annál kevésbé jó csaj kinézetre. Szóval nem nehéz nem rámászni.

2016. nov. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28%

"ettől függetlenül hetero vagyok."

Hogyne, mert attól, hogy nem kensz az arcodra száz kiló vegyszert, tönkremegy ahormonháztartásod, mi? :'D


Engem pont nem érdekelnek sem az autók, sem a foci, a drogok (pl alkohol) meg főleg.


Hülyéskedni meg mindenkivel lehet, főleg, ha ugyanolyan beteg állat, mint én. :D

2016. nov. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!