Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megkérdezhetem, hogy megveszi-...

Megkérdezhetem, hogy megveszi-e tőlem?

Figyelt kérdés

Majdnem 1500 Ft-ért vettem egy hiper-szupernek mondott sminklemosót (a korábbi márkát 400 Ft-ért vettem), de kiderült, hogy allergiás vagyok az egyik összetevőjére. Csak egyszer használtam, és gondoltam, megkérdezem a barátnőm, hogy kell-e neki 400 Ft-ért, amiből megvehetném a régen használt lemosómat. Vagy szerintetek bunkóság pénzért cserébe felajánlani? Habár volt már olyan, hogy vettem tőle ruhát, amit 5000 helyett 4000-ért ideadott, mert egyszer felvette és nem tetszett neki.


N


2016. nov. 9. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem bunkóság, nekem egyik barátnőm ideadott egy ezresért egy parfümöt, amit 2000 ft-ért vett és egyszer használta, de rájött, nem tetszik neki :D És nem néztem őt se bunkónak, sőt, örültem, hogy féláron ideadja. A 400 ft majdnem a negyede az eredeti árának, inkább már a barátnődtől lenne pofátlanság, ha még ennyit se akarna érte fizetni, főleg, ha olyan márkás és jó minőségű.
2016. nov. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
HA, és amennyiben mindenképp cigánykodunk 400 forintos létfontosságú kozmetikumokon, akkor ne alázd meg ennyivel, kérj tőle legalább egy ezrest, és akkor engedtél is az eredeti árból. De tényleg nincsen önálló 400 forintod, hogy esetleg neki add csak úgy, ember"baráti" szeretetből a bontott/használt másikat ajándékba? :/
2016. nov. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem fáj 1500 Ft-ot kidobni az ablakon úgy, hogy nincs önálló jövedelmem, csak az apámtól kapott kajapénz. :D jólesne annyit visszakapni, amennyiből saját magam meg tudom venni legalább a sminklemosómat.
2016. nov. 9. 01:21
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Akkor te nem vagy "N".
2016. nov. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De. :D Ha valaki még a a kérdéshez fűzne megjegyzést, az fa sza lenne.
2016. nov. 9. 02:03
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Akkor vedd csak az első mondatomat figyelembe (#2-ben).

400.- forintot elkérni szánalmas és sértő - egy baráttól meg pláne.

Ja, hogy ez a kajapénz lenne... Amúgy a sminklemosó finom?

:D

2016. nov. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!