Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Írjak neki vagy ne?

Írjak neki vagy ne?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt találkoztam egy cserediákprogram keretében egy olasz fiúval. Nagyon jól kijöttünk, összebarátkoztunk. Mikor vége lett a programnak viszont én elmondtam neki, hogy tetszik nekem, mint fiú, ő pedig azt mondta, hogy örül, hogy ezt mondtam, de ő csak barátként tekint rám. Megbeszéltük, hogy barátok maradunk, egy ideig naponta beszéltünk facebookon. De ez kb 2 hónap múlva minden előjel nélkül megszakadt, nem írt többet. Én 2 év alatt bőségesen túltettem magam rajta (már másba vagyok szerelmes) de valahogy hiányzik. Mint barát. Annyira szívesen irnék neki, hogy mi van vele mostanában, de nem akarok tőle semmit, csupán hiányzik. De nem tudom, hogy jól tenném-e ha írnék neki. 17/L

2016. nov. 11. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit veszíthetsz?

Szépen írd meg (megfogalmazva) nosztalgiázva a dolgokat...és hogy barátként hiányzik. Meg kérdezz rá mi van vele.

2016. nov. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor nem akarta elmélyiteni a kapcsolatotokat tulzottan mert elmondtad neki hogy te nem csak varàtként tekintettél rá !Én ovatos lennék mert ha hiànyzik és később talizni akarna akkor félnék hogy előjönnének a régi érzések mégha màsba lennék szerelmes én elfelejteném !
2016. nov. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül írtam neki, és azota is beszélünk :)
2016. dec. 22. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!