Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik, hogy egy lány ennyire...

Létezik, hogy egy lány ennyire barátkozni akarjon?

Figyelt kérdés

17/F vagyok.

Párszor láttam a buszon egy jó csajt. Rátaláltam facebookon és tegnap szalagavatóbulin kicsit szétcsúszva ráírtam.

Meglepődtem, mert van fiúja.. Ráadásul ami mégjobban meglepett, hogy egy több tízezer feliratkozóval bíró youtube videós a fiúja (akitől már autogrammot kérnek nyilvánosabb helyeken). Ez azért lep meg, mert a lány szakmunkás suliba jár és bár nekem tetszik, de 10-ből 7 fiú azt mondaná, hogy neki nem.

Szóval tegnap este ráírtam és beszélgettünk, kiderült, hogy kb 1 utcával lakik arrébb és láthatóan nagyon élvezte a beszélgetést, én is. De nem igazán értettem, mert általában a lányok, akiknek van barátjuk eléggé hangoztatják már a csevegés elején és nem nagyon küldözgetnek szivecskéket + nem emlegetik, hogy milyen jót szemeztünk a buszon.. Az meg már végképp ritkaság, hogy elhívnak sétálni/találkozni (ezt lemondtam, mert ma nem érek rá).


Igazából nagyon szívesen lennék akár csak bizalmas barátja neki, de nagyon nem tudom hova tenni, hogy most konkrétan két fiúval akar kavarni, vagy én retardált vagyok, ő meg csak jófej akar lenni?


2016. nov. 13. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, hogy hármasozni akar xD Viszont a szivecskézés nem mindenkinek olyan nagy cucc, van aki kb minden mondata végére rak egyet. És a találkozásban sincs semmi, nem a lakására hívott.
2016. nov. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Nem egészen értem, hogy jön ide, hogy szakmunkás suliba jár és 10-ből 7 fiúnak szerinted nem tetszene.:-) Lehet, hogy tényleg ilyen könnyen barátkozó típus, az is lehet, hogy kavarni akar. Könnyen kiderítheted, ha találkozol vele.:-)
2016. nov. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Találkozzál vele te hülye :D
2016. nov. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a 20. ilyen kérdésed. Ma már azt állítod nem tetszik, nem is akarsz tőle semmit, meg különben is idegesít, hogy folyton sétálni hív. Most akkor mi van?


Egyébként a lánynak tetszel, és bekamuzta, hogy van barátja...elég átlátszó, furcsa, hogy eddig erre nem gondoltál:-)


26L

2016. nov. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!