Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Budapesti rockerek, metalheade...

Budapesti rockerek, metalheadek, ti hol szoktatok hasonló zenei érdeklődésű emberekkel barátkozni?

Figyelt kérdés

2016. nov. 20. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

0 válasz.

:'"(

2016. nov. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pesti de ilyen emberekkel koncerteken és főleg fesztiválokon lehet ismerkedni vagy (ezt nem próbáltam de) rock bárok.
2016. nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sehol, túl félénk vagyok ahhoz hogy leszólítsak élőben bárkit is. Ha viszont annak akivel "barátkozok" hasonló a zenei ízlése mint nekem, akkor tök jó, de nem ez alapján válogatom a barátaimat:D Szerencsére van pár ilyen érdeklődésű barátom, szóval koncertre is van kivel menni.
2016. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hát, koncertek, fesztiválok. A nyugati, örs környékén szoktak nagyobb csapatban lenni, főleg emo, punk, rocker keverékek, bár hozzájuk nem szívesen csapódnék és nem is javaslom. Egyszer mentem oda, egy este, megakartak verni...: D Mostmár csak nevetek ezen, bár ott eléggé beparáztam.

Esetleg vannak kocsmák, ahova járni szoktam és mindig szoktam látni metalosokat, pl. BCity, Gőte, Vittula (ez kevésbé.) Ilyen helyekre menj.

Esetleg lépj be rocker csoportba facebookon, vagy regisztrálj rockerek . hu -ra:)

Remélem segítettem. (A BCity, csuda egy hely, ajánlom!)

2016. nov. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Korodat elárulod?
2016. dec. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
malha.hu - ez főleg társkereső. Nincs jó tapasztalatom vele, pár randi összejött, de nem lett folytatás. Koncerteken, fesztiválokon eddig nem tudtam ismerkedni, ha csak barátkozni szerettem volna, félreértették, vagy ugye szinte mindenki eleve csoportokba verődve megy ilyen helyekre.
2017. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!