Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek barátokat?

Hogy szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
Kb. 3 barátom van, de velük elég keveset szoktam találkozni iskolán kívűl. Hogy lehetne több barátom?

2016. nov. 21. 17:31
 1/3 anonim válasza:
Szia! :) Én szivesen baràtkoznék!Ismerős érzés sajnos!
2016. nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem a mennyiség számít, hanem a minőség....

Ha van egy nagyon jó barátod, sokkal többet ér, mint 100 hamis. Persze nem ismerem a helyzetet, de ha sulin kívül nem nagyon szoktál találkozni velük..lehet annyira nem is "barátok" max "sulis barátok"...akikkel, ha letelik a suli, lehet nem is fogsz többet találkozni...vagy egy idő után megszűnik...

Szerintem ha tényleg jó velük a kapcsolatod, "igazi" barátok, akkor próbálj meg többet találkozni velük, tedd szorosabbá a kapcsolatotokat :) ha meg több havert szeretnél csak kezdj el beszélgetni osztálytársaiddal, menj valamilyen sportra...Sok szerencsét :)

2016. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, ment a zöld kéz.
2016. nov. 21. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!