Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy barátkozzak ossze a...

@@&& kérdése:

Hogy barátkozzak ossze a konyhasnenivel koliban?

Figyelt kérdés
Jo lenne vele osszebaratkozni, hogy elobb/kesobb ehessek, repetazhassak. 16/f

2016. nov. 21. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Csendben odamész a hátsó ajtóhoz, és romantikusan suttogsz neki, hogy Gizinéni kérem, engedjen be, barátságosan kinyalnám a mézescsuprát!
2016. nov. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez úgy szokott lenni ha lepacsizok valakivel hogy pl hogy tetszik lenni stb kérdéseket teszel fel. Úristen de rossz az idő vagy további szép napot egy nagy mosoly vagy köszönöm szépen finom volt. Oooo olyan finom volt kinek a kezét lehet csókoltatni. Aztán mittom egy hét kérdés majd megkerdezed jaj ne tessék haragudni de minden nap látom és még a nevét sem tudom. Blablabla legyél kreatív egy hónap aztán tiéd a világ.
2016. nov. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És utána mehetsz korrepetálásra #2-höz, kétszínűségből :D
2016. nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 ugyanmár.. Valahogy el kell kezdeni. Aztán ha a másik nem nyitott akkor neked kell okosnak lenni. Amúgy meg egy csomó igazi barátot találtam úgy hogy az esetemben szimpi volt majd kerdezgettem és összebaratkoztunk.

Nem kell mindenben meglátni a kisördögöt.

Max csak bennem. Hisz én maga vagyok az ördög 😈😈 ez tény de nem vagyok kétszínű 😙

2016. nov. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!