Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha irritál a...

Mit csináljak, ha irritál a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mint a címből kiderült, igen, tényleg nem szeretme annyira a barátnőmet...

Mostanában eléggé rám cuppant, és nincs egy szabad percem se, illetve állandóan akadályoz valamiben. Pl.: német órán tudtam egy választ. Jelenkeztem. Hirtelen ő is pont ugyanabban a percben jött rá a válaszra, és elkezdett élénken jelenkezni kezdett. És naná, hogy a tanár őt választotta! Természetesen legalább 10-szer egymás után így volt...

Aki elolvasta ezt kérdést biztos izgatja(gondolom), jogy miért nem beszélek vele... Azért mert nem szeretném megbántani, mivel nagyon sokat köszönhetek neki...

Nagyon köszönöm annak aki elolvasta!

Normális válaszokat szeretnék! Aki baromkodni akar menjen máshová!



2016. nov. 21. 19:03
 1/6 A kérdező kommentje:
*szeretem
2016. nov. 21. 19:07
 2/6 anonim válasza:
92%
Ismerős téma!Rólam múltkor kopizott órán meg szinte lemásolta a beadandóm és persze őt dicsérték meg a megfogalmazásért..Tudnék még írni...sztem ne beszélj vele annyit,kicsit kerüld barátkozz másokkal,nálam bejött egy ideig..
2016. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Kissé buta vagy. A tanár helyében én is mást szólítanék, bárkit, csak nem téged.
2016. nov. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És akkor mi van, ha ő is tudja a választ?

Csak te jelentkezhetsz?

Mondjuk az fura, hogy a tanár mindig őt szólítja fel. Nem téged, nem mást, mindig őt.

Szerintem csak eltúlzod.

2016. nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem így volt ez egy korábbi barátnőmmel. Tudod nekem nagyon nehéz volt hiszen nagyon sértődős idegesítő tudott lenni néha én próbáltam vele beszélni de tudod nem nagyon sikerült a végén már odáig fajult a dolog, hogy ok nélkül elkezdett pofozgatni meg csapkodni. Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy szerintem próbálj tőle kicsi nagyon pici léptékben távolodni, és szerintem majd észreveszi, hogy esetleg nem hagyott levegőhöz jutni a barátságotokban és majd ő is változtat egy kicsit!😊
2016. nov. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon köszőnöm mindenki gyors válaszát!😊

2016. nov. 22. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!