Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert csinalja ezt velem?

Miert csinalja ezt velem?

Figyelt kérdés
Most vagyok 9.es es ossze ismerkedtem az egyik osztalytarsammal aki allitolag a "legjobb baratom" de nekem nem ugy tunik.Soha nem var meg engem de nekem muszaly megvarnom mert nem szeret egyedul menni sehova.Soha nem kerdezi meg hogy miert nem voltam suliba ha nem megyek de en mindig megkerdezem.Soha nem orul nekem es soha nem olel meg mikozben mast igen...Ha megkerem hogy jojjon el velem wc-re akkor hisztizve de eljon velem.A multkor is rohogott amiert egyes lett a dogam mikozben neki is egyes lett.14/l
2016. nov. 24. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt hívják felszínes barárátságnak:)
2016. nov. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Gooby pls
2016. nov. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van egy lány, aki mindennap a szemembe hazudja, hogy a barátnőm, pedig csak arra tart, hogy kiszolgáljam az érzelmeit. Cserébe megalázást kapok tőle. Nem tűröm tovább. Az ilyen nem barátnő és nem méltó hozzám.


Ezt napi annyiszor amig ki nem tudod mondani neki, hogy vége. Hacsak nem akarod úgy leélni az életedet, hogy mindenkinek a rongya légy. Ma egy barátnőé, holnap egy fiúé, holnapután egy főnöké.

2016. nov. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Akkor miért barátkozol vele? Ne legyél már az a csicska aki még a fenekét is kinyalja, és ő meg le se tojik téged. Nincs mit várj tőle, biztos reménykedsz hogy valami majd változik, de nem fog. Sőt, rosszabb lesz. Valószínűleg egyszer otthagy téged, mert kap valakit akit jobban bír, elkerültök külön társaságokba, 2 nap után már azt fogod látni hogy téged lepasszolt. Nincs értelme hogy ezt a kapcsolatot folytasd.
2016. nov. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!