Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit szólna hozzá, ha megfognám...

Mit szólna hozzá, ha megfognám a kezét?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel barátságnak indult a dolog, de kezd átalakulni. Általában úgy sétálunk, hogy átkarolja a vállam és magához húz, de néha csak nagyon közel vagyunk egymáshoz, és múltkor is már majdnem megfogtam a kezét, de nem tudtam mit reagálna rá, ezért nem mertem. Eddig nagyjából ő kezdeményezett minden téren.

Mit tegyek?


2016. nov. 26. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem így kell! Meglátsz valamit az utca túloldalán, hirtelen (mintegy önkéntelenül) megfogod a kezét és elkezded húzni, hogy gyere nézzük meg ott azt.

Ha közel állsz hozzá, nem engedi el a kezedet többé. Ha elhúzza, nem lesz ciki neked sem.

2016. nov. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért nehéz ez. Mert az is nagyon szép lehet, hogy van valaki, aki nem a szerelmem, mert nem tudok szerelmesnek lenni belé, de mégis van egy nagyon mély kapocs és megölelem. Szerintem fogd meg a kezét. Te is foghatod barátsággal is, ha ezen a pengeélen egyensúlyoztok, ha ezt vizsgálgatjátok, hogy mi is ez.


Ha a szemébe néznél miután megfogtad és nem engedte el, akkor ott lehet találnál valami választ, hogy mi is ez bennetek.

2016. nov. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogd meg csak úgy csak majd néz hogy most miért fogtad meg lehet hogy csók is lesz belőle
2016. nov. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!