Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet az oka?

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 13 eves lany vagyok. Van egy baratnom aki szinte mar a trstverem.Egyebkent o most 15 eves es kb 2 eve ismerjuk egymast kozelebbrol elotte nem nagyon kerestuk egymas tarsasagat. Es az az ijeszto hogy mi se tudjuk hogy hogyan lettunk ilyen joban.


Tobb furcsa dolgot is tapasztaltunk. Peldaul rengeteg mindenben hasonlitunk, mar tobbszor megkerdeztek hogy testverek vagyunk-e. Aztan egyre tobbszor elofordul peldaul ha Messengerben beszelgtunk, hogy mindketten ugyan azt irjuk egyszerre. Neha mar tenxlrg megijedunk magunkon. Tenyleg rettentoen szeretjuk egymast. Nevezhetjuk mar szinte imadasnak mivel neha tenyleg azt erzem mintha anyukamkent szeretnem. A masik ijeszto hogy igazabol azt se tudjuk hogy hogyan lettunk ilyen joban, hogyan szerettuk meg egymast ennyire. Nem tudnam elmondani tenyleg. Tobbdzor elofordult ha neki baratja volt akkor en feltekeny voltam ra. Es ha en massal baratkoztam egy kis ideig o is igy erzett. Nagyon nehezen birunk ki egymas nelkul sok idot, de muszaj mivel o mar gimibe jar ezert csak a kozos enekkarok alkalmaval lathatom ez pedig egy heten egyszer van.


Tenyleg nem tudom hogy mi tortenik es hogy milyen kapcsolat van koztunk.. Teljesen biztos hogy nem vonzodok hozza ugyanis en szrelmes vagyok gy fiuba, valamint neki is van baratja.


Ha valaki hasonlo cipoben jar engem erdekelne az o sztorija. Ha valaki tudja esetleg hogy mi lehet akkor segitene? Koszonom szepen elore is.😊



2016. nov. 26. 12:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért! Remélem azért értitek hogy mit akarok mondani.🙄😛
2016. nov. 26. 12:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó barátnők vagytok, nagyjából ennyi. Hasonló a személyiségetek, ezért írjátok ugyanazt, stb. Biztos akkor lettetek barátok, amikor tényleg kellett valaki, aki talpra állít, így az egész jobban meg lett alapozva.

15/L

2016. nov. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Valoszinu ez az oka, bár nem emlekszm semmi fele olyan melypontra az utobbi idoben ami annyira durva lett volna. Ami teny hogy jo baratnok vagyunk es szerencsesnek erzem magam hogy ilyen embert talaltam.


Koszi ment a zold kezecske! :P

2016. nov. 27. 08:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!