Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Őszinte válaszokat várok!...

Őszinte válaszokat várok! Barátkoznátok olyan emberrel akinek nincs egy barátja sem?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok rá hogy ti barátkoznátok e egy 0 baráttal rendelkező emberrel akinek még haverja sincs.


Nem rólam van szó de belekerültm egy helyzetbe és nem tudom mit döntsek.


2016. nov. 26. 13:06
1 2
 1/11 anonim válasza:

Nem lehet ezt eldönteni a kérdésedből. Több oka is lehet ha egy embernek nincs barátja. Ha egy olyan emberről van szó, akit nem lehet elviselni akkor nem. De mindenki más barátra vágyik.

Ha neked szimpatikus az az ember akkor miért ne? DE ne másokra hallgass, hanem magadra, mert ahány ember annyi vélemény

2016. nov. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2%

Nem.

Megvan az oka hogy miért nincsenek barátai.

Az a személy valószínűleg azon az egyetlen barátján lógna legtöbbször, megsértődne ha nem vele foglalkozik, stb.

2016. nov. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Már maga a kérdés is gyerekes és értelmetlen, és amíg nem vagy tisztába a "barátság" szó fogalmával, addig a választ sem tudnád értelmezni.
2016. nov. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A " barátkozni" a "dugtok" szinonimája. Azt nem fogok vele.

Az ismerkedés még megoldható, abból még bármi lehet. De hajtana a kíváncsiság, hogy minek köszönhető az alulszocializáltsága.

2016. nov. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés.
2016. nov. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én mikor legjobb barátnőmet megismertem,nem volt senkim sem.

Haverok igen akikkel pár havonta beszéltem de ennyi. Nekem lekoptak, érettségi után mindenki munka,tanfolyam,egyetem miatt. És én nem is abba a városba való voltam hanem 28 km-el arrébb laktam.1-2 emberrel próbáltuk tartani a kapcsolatot,de sajnos a távolság,meg a munka,tanulás mellett nem igazán jött össze. Bár vissza gondolva nem is volt erős a barátságom velük. Volt akinek pasija lett és mindenkit leszart maga körül elköltözött a pasijához és se buli,se beszélgetés senkivel.


Na szóval mikor megismertem legjobb barátnőmmel senkim nem volt,ő még is szóba állt velem és azóta is legjobb barátnők vagyunk (3 éve) Igazából én nem voltam soha sem az a ráakaszkodok egy emberre típus. Barátnőm akart nonstop velem lenni. Így hát ehhez szoktam hozzá :) Így mikor párkapcsolatban volt akkor furcsa volt,hogy napi szintes kapcsolatból heti 1-2 lett. Akkor kicsit haragudtam rá,de aztán szépen rendeződött minden. Mivel mindketten dolgozunk,neki hol van kapcsolata hol nincs. Így azért mindketten megtaláltuk az aranyközép utat.Érdekes mód barátnőm sírja vissza azt az időszakot mikor napi 6-10-órákat is együtt voltunk,jöttünk mentünk stb.

Én mondjuk alkalmazkodótípus vagyok és ha hozzá szokok vmihez akkor utána kell idő,hogy egy más rendszerhez is hozzá szokjak.


Kezdj el barátkozni vele úgy is kiderülhet miért nincs senkije,én is elmondtam őszintén barátnőmnek.


Én most tök jó munkahelyre kerültem lett pár új barátnőfélém :)

2016. nov. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem, pedig gyakran rámakaszkodnak ilyenek. Ha adok nekik egy kis időt gyorsan ki is derül mért nem kellenek senkinek.

Kösz nem. Nem vagyok nyomik jótevő, segítő terézanyuja.

2016. nov. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Blade Bone ***** válasza:
Én igen, magam szeretem kiismerni az embereket.
2016. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze, ha szimpatikus, akkor miért ne?

Igazából meg is van az előnye, ha nincs neki más barátja, csak te, legalább nem fog mások miatt elhanyagolni téged. :)

Az meg hülyeség, amit előttem írnak, hogy biztos kiállhatatlan és azért nincsenek barátai! Nagyon sok embernek, főleg ha kicsit idősebb, nem tini korosztály, nincsenek már barátai, mert azok elköltöztek, családot alapítottak, aztán nem foglalkoztak a barátaikkal, vagy bármilyen más ok miatt kikoptak az életéből. Húsz éves kor után sok embernek már csak munkatársai meg ismerősei vannak, barátai nem.

Szóval érdemes adni neki egy esélyt. Aztán ha jobban megismered, úgyis tudni fogod, hogy érdemes-e a barátjának lenni vagy nem. A kapcsolatot meg bármikor meg tudod vele szakítani, ha nem szimpatikus.

2016. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat!
2016. nov. 26. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!