Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hazudik?

Szerintetek hazudik?

Figyelt kérdés
Szerintetek létezik olyan, hogy valaki azt hazudja, hogy barátnője van, de közben ez nem igaz? Szinte biztos, hogy nem igaz, de egyszerűen nem tudom lebuktatni. Nem is lebuktatni akarom, csak megtudni az igazat. Van ötletetek?
2016. nov. 26. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Kérd, hogy mutasson be neki
2016. nov. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jelek, hogy hazudik valaki: A háta mögé teszi a kezét, sokáig a szemedbe néz, eltakarja a száját hazugság közben a kezével, vagy az orrát piszkálja, vakargatja.
2016. nov. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nekem furcsa, hogy valakinek tényleg olyan kevés az önbizalma, hogy inkább ezt hazudja, csak "menekülhessen"? Arról van szó, hogy tudom, hogy bejövök neki, ő is nekem. De, ha csak egy kicsit is átmozdulhatnának a dolgok barátiból valami másba, akkor mindig jön valami akadállyal. Most ezt dobta be, de szerintem kamuzik.
2016. nov. 26. 16:25
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem érdekled, akkor minek erőlködsz? Lehet, hogy nem akarja a szemedbe mondani, hogy hagyd békén. Egy magára valamit is adó lány ne fusson egy pasi után.
2016. nov. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy így tűnik, de mindig ő teremti meg azokat a helyzeteket, amikor közelebb kerülhetnénk egymáshoz. Csak aztán amikor jön a lehetőség, akkor mindig ez a vége.
2016. nov. 26. 16:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem csak próbàlkozik de mindig valahogy meggondolja magàt óvatos fêl a csalödástol !Van ilyen a pillanat hevében felbàtorodik de mire odakerül a sor akkor hàtrébb lép egyet! Nekem volt olyam hogy ismerkedtem egy pasival bejelölt facen irkalt én is valaszoltam de rà 2-3napra ismerőseimtől tudtam meg hogy egy nőt szeret igaz külön vtak akkor mikor engem kiszemelt ez amolyan se veled se nélküled kapcsolat volt de ő nem mondta el hogy egy nőt szeret sztem nàlatok nem ez van sztem beszéld meg vele és mond meg neki hogy te nem vàgod àt a fejét kapcsolatot akarsz és te màr érzel vmit !
2016. nov. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha erre is csak azt mondja hogy csak baràtok maradjatok akkor sztem ne erőltesd nert akkor csak jàtszik veled tudja hogy te ott vagy neki akkor kezd el hanyagolni és keress màs elfoglaltsàgot !
2016. nov. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ő teremti ezeket a helyzeteket sztem akkor az van hogy làssa rajtad hogy érdeklődsz mégha te is bejössz neki ha megint ugyanezt csinalja amit leirtal akkor probald meg hogy megmondod neki hogy ne szorakozzon vagy baràtok vagy pàrkapcsolat döntse el !
2016. nov. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!