Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan segíthetnék a barátnőmön?

Hogyan segíthetnék a barátnőmön?

Figyelt kérdés
Komoly depresszióval küzd.Utálja magát és az egész életét,mivel az (alkoholista) apja elhagyta őt és a családját,az anyja miatta nem tudta befelyezni az egyetemet és mindíg a "tökéletes" testvéréhez hasonlítsa magát,akinek már családja van.Bántsa,hogy neki eddig még egy pasija sem volt,és nincs sok barátja.Ez miatt gyakran vágja magát és volt már öngyilkossági kísérlete is.Járt pszichológusnál,mivel egy gyilkosság szemtanuja is volt,de csak nem segít.Én mindenhogy próbálok segíteni rajta,de nem megy.Félek,hogy valami komoly baja lesz..Mit tehetnék még? 17/L

2016. nov. 27. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Ha saját magán nem akar segíteni akkor te sem fogsz tudni.


Ez olyan mint pl suliban felelésnél. Csak Annak lehet sugni aki azért tud is, de ha nem tanult Annak mondhatsz bármit semmi sem segít rajta.

2016. nov. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11%

Egy pszichológus kéne neki. Nem pedig aki csak annak mondja magát.

Ha kell segítek neki, csak írj rám.

2016. nov. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én csalàdomban is van olyan akihez hasonlitgattam magam de ez nem megoldàs én nemvagyok ők ennyi ezt a bnődnek kell belàtnia hogy ő egyedi és nem lehet olyan mint a tesoja mégha gyereke is van csalàdja ! pszichologushoz kell nennie aki elmondja neki hogy tudja magàt elfogadni !
2016. nov. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!