Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Annak nem sok az esélye hogy...

Annak nem sok az esélye hogy valakinek ne legyenek barátai középsuliba igaz? :O

Figyelt kérdés
Jövőre megyek középbe és félek nem lesznek barátaim.Félek hogy berezelek és elveszítem a jófej közvetlen bulis(nem partigörl hanem nah nem bírom elmagyarázni így neten keresztülxd)énemet a sok új ismeretlen ember közt.

2016. nov. 27. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell félni mindenki így van ezzel. Ha jófej vagy és közvetlen akkor meg szinte biztos hogy lesznek barátaid.
2016. nov. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első nap még mindenki olyan izgulós, senki sem lesz rögtön isvilágkirálycsászár.

Egyébként ha van rá lehetőségetek, akkor még a nyáron csináljatok közös programokat, ahol megismerhetitek egymást. Fesztelenebb, mint egy évnyitő.

15/L

2016. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor én vagyok az akinek nem voltak. Barátomnak senkit se neveztem, ők csak ismerősök voltak.
2016. nov. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont ellentétesen.

Több mint 99.9%ban nincs.

Ilyenkor egy átlag ember még csak haveri kapcsolatot tud kifejleszteni igazán.

Neked nem kell félni. Lesznek spancijaid.

2016. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!