Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mihez kezdjek? Kit válasszak?

Mihez kezdjek? Kit válasszak?

Figyelt kérdés
Múlt héten voltam a barátomnál, és beleszerettem a húgába. Ő kiabált vele én pedig megvédtem, őt bámultam, szóval lehet hogy gyanút fogott. Egy hete furán viselkedik velem (a barátom) és most kit válasszak? A húgát, akibe szerelmes vagyok, vagy őt, aki ovi óta a barátom. Lehet hogy nem is lenne mérges, de lehet h tönkretenné a barátságunkat.

2016. nov. 27. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

A lányt.

Ha a barátod bármilyen párkapcsolatodba belerondít, akkor nem igazi barátod, tehát tévedés lett volna őt választani.

Ha nem rondít bele, akkor meg helyesen döntöttél, a lányt is megkapod és a barátság is megmarad.

2016. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó, de a saját húgáról van szó! És ha valami oknál fogva szakítunk a húgával, akkor lehet hogy vége Mindennek...
2016. nov. 27. 17:43
 3/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

És amúgy szerintem a barátodat válaszd.

Ha a lánnyal összejössz, támogat, akkor nincs semmi baj, viszont ha majd szakítotok....ne akard tudni.

2016. nov. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezért írtam, hogy "bármilyen párkapcsolatodba".

A húgának így is, úgy is lesz párkapcsolata. Akkor már inkább te legyél, hiszen a barátod ismer, tegyük fel jó ember vagy, ezért is vagytok barátok. Erre magától is hamar rá kell jönnie. Ergo jobban jár veled sógorként és barátként, mint egy vadidegennel, aki akármit megtehet a lánnyal.

2016. nov. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez két külön téma.

Értelmetlen, választani akarsz.

Próbálkozz be húgánál. De ennek semmi köze bármilyen más emberi kapcsolatodhoz.

2016. nov. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Blade Bone ***** válasza:
Ugyanmár, csak csináld úgy hogy az jó legyen, és nem lesz semmi gáz.
2016. nov. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor elmondjam, hogy tetszik a húga, vagy csak hívjam randizni, s majd kiderül?
2016. nov. 27. 18:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy már tudja, úgyhogy hát ja, mondd el neki.
2016. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Válaszd mindkettőt! Hát mind a kettőt szereted, mind a ketten fontosak neked! Hát akkor hol a kérdés?:) De ha meg a barátod nem támogatja ezt, hogy a kishúgával járjál, akkor meg lehet, hogy nem is igazi barát. De meg egyébként is, hát ha kiabált vele, érdekli őt egyáltalán? Tiszteli ő a húgát? Mert ha nem , akkor minek várná el tőled, hogy tiszteld jobban, mint ő, vagy valami. Nagyon királyul megfogalmaztam!:D Na szóval, válasszad mindkettőt, különben is, lehet, hogy a húgának nem is vagy az esete, szerintem itt nincsen semmi para, csak jól jöhetsz ki az egészből, ha mersz udvarolni a lánynak!:) Én most így gondolom, de amúgy nemtom, de szerintem miért ne választhatnád mindkettejüket? Hát szereted őket, akkor mi a baj? Hát nemá!:)
2016. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9 Mert ha valaki kiabál a húgával, akkor nem tiszteli, nem foglalkozik vele, és tőle akár meg is dögölhet? -.-

Idióta.


Azt leírnád kedves kérdező, hogy miért kiabált a húgával? És hogy miért szóltál bele? (Nem bántásból)

2016. nov. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!