Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet,hogy van egy srác aki nálam 8 évvel idősebb, (én 13 éves vagyok) és itt ismertem meg őt. Már egy ideje beszélgettünk, mikor elmondta,hogy már elég régóta depressziós. Én minden áron próbáltam segíteni,de nagyon messze lakom tőle. Ma hajnalban írtam neki,és ő miután reggel válaszolt, egyszerűen törölte a facebookját. Nagyon aggódom érte. Órák óta sírok. Nem bírom már. Attól félek baja esett.
2016. nov. 27. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Próbálj meg ne egyből rosszra gondolni. Az is lehet, hogy nem depressziós, hanem valami más baja van ami miatt ezt tette. Lehet, hogy nem a facebookját törölte, hanem téged tiltott le, olyankor olyan mintha törölte volna magát, eltűnik.

Nagyra tartom, hogy próbálsz neki segíteni, de ez nem minden esetben célra vezető. Lehet, hogy ront a helyzeten az, ha úgy éreztetik vele, hogy segítségre van szüksége. Ha ez így is van, egy idő után belátja.

Nincs egész véletlenül egy közös ismerősötök facebookon, akinél rá tudnál kérdezni, hogy mi a helyzet vele?

2016. nov. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mit válaszolt?
2016. nov. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmit . Nem ismered és nem vagy sem orvos sem szent , lehet lelépett és ennyi . Nem kell aggódni egy fantomért , ez nem a te ügyed . Az ilyen beteges egyéb problémás arcokat kerüld . Legyél te harmóniában lendületben nincs igényed még plusz bajok forrására .
2016. nov. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs senki... nagyon remélem,hogy "csak" letiltott és jól van. Nem szeretném őt is elveszteni. Egyébként nem értek a facebookhoz,mert igazából nem is lehetne (szüleim ellenzik) szóval bocsánat ha ezzel kapcsolatban mondok majd egy-két butaságot.
2016. nov. 27. 22:56
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt válaszolta"rendben" ( elmeséltem neki,hogy tönkrement a telefonom, és lehetséges,hogy hónapokig nem tudok neki írni).
2016. nov. 27. 23:01
 6/12 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Azt kell, hogy mondjam az utolsónak igaza van.

Lehet, hogy annyit beszéltetek, meg olyan tartalmasan, hogy még így ismeretlenül is megkedvelted, de ne legyél szomorú egy ismeretlen miatt. Valószínűleg nem esett semmi baja, csak egy újabb ember elől elzárkózott. Ne sírj!

2016. nov. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor valószínű, hogy tényleg letiltott.

Arra reagálva, hogy eddig beszéltetek most meg hónapokig nem biztos, hogy fogtok. Inkább törölt, így próbál elfelejteni. Hisz biztos jól esett neki a segítséged. Tuti egy csomó kedves és motiváló dolgot írtál neki

2016. nov. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem fogom a "beteges arcokat" kerülni. Tudom jól milyen a depresszió. Segíteni szeretnék neki. A legjobb barátomként tekintek rá. És mivel nagyon jó ember segíteni is fogok rajta. Megígértem neki. Csak mert szerinted beteges az nem azt jelenti hogy kerülni kell. Úgy gondolom az én aprócska problémáim mellé beférnek az övéi is.
2016. nov. 27. 23:05
 9/12 A kérdező kommentje:
Viszont azt nem értem,hogy eddig miért játszotta nekem,hogy "jajj sosem hagylak egyedül" ha ezt csinálta. Kicsit úgy érzem, kár volt hagynia,hogy ennyire megszeressem ha úgyis eldobott. Nekem olyan volt,mint a bátyám. Mivel a családommal elég sok a problémám, ezért nekem ő a "családom".
2016. nov. 27. 23:09
 10/12 anonim ***** válasza:
Mand ha idősebb leszel és lesznek màs problémàid akkor majd az ő dolgai hàttérbe fog szorulni .Persze szêp dolog hogy segiteni szeretnél neki de ha most ilyeneket csinàl akkor mi lessz később ha neked bajod lessz lelki problémàd egy depressziós ezt az igényt nem tudja megadni nem hallgat meg nem lessz ott veled a bajban még ha baràt is !
2016. nov. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!