Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rossz barátnő vagyok? Mit...

Rossz barátnő vagyok? Mit kéne csinálom?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,és van egy nagyon jó barátnőm, aki együtt volt egy eszméletlen jó pasival. Szakítottak,és úgy éreztem csöndben bepróbálkozom a srácnál. Ő vissza utasított,és újra össze akar jönni a barátnőmmel. Mit kéne csinálnom? Félek,hogy ki fog derülni,hogy mit tettem a barátnőm háta mögött.

2016. nov. 28. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne csinálj, ne hozd fel a témat és kész :D ha nem egy gyökér az a gyerek akkor nem mondja el :D
2016. nov. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
#1 vagyok.. Vagy ha mégis elmondaná, hazudj hogy nem igaz :D
2016. nov. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Blade Bone ***** válasza:
100%
Rossz vagy. Nem volt szép és tuti el fogja mondani, már csak azért is hogy jobb esélyekkel induljon a lány szemében.
2016. nov. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megteheted, hogy letagadod, ha kiderül... De ha a barátnőd rájön, hogy hazudtál neki, a sokkal rosszabb lesz. Illetve az sem jó, ha más szájából tudja meg.
2016. nov. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor nekem kéne elmondanom neki?
2016. nov. 28. 16:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne csinálj semmit, de ha kiderül, akkor ne tagadd. Minek? Ezek felesleges játszmák, szétjöttek, neked is tetszett, bepróbálkoztál nála, ennyi. Nem akkor csináltad, amikor együtt voltak és külömben sem lett belőle az égvilágon semmi. Ha emiatt megsértődik rád a barátnőd, az az ő dolga. De hazudozni még rosszabb.
2016. nov. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez eléggé gáz, egy igazán jó barátnő nem tett volna ilyet! A fiú lehet még nevet is rajtad, és majd elmondja barátnődnek, szerintem kifog derülni és barátnőd jogosan lesz rád mérges.
2017. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!