Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Segítség! Mit kéne tennem?...

Segítség! Mit kéne tennem? Barátkozzak vele?

Figyelt kérdés
Szóval jött egy új csaj a sulinkba.Én 3 barimmal szoktam lenni ő elkezdett beszélgetni velem.ok.De nem jött össze erős barátság:\Még próbálkozott a barimmal majd lenyúlta a legjobb barim:(Most meg folyton nyalizik,követ minket,ki akarja turni az eggyik barárnőmet meg konkrétan a szemembe mondta hogy milyen jól szórakozatt amíg én nem voltam suliba:cDe azért kedves stb...az eggyik barátnőm szerint ne barátkozzunk össze vele de nem tudom.Mitkéne csinálnom?A válaszokat előre is köszönöm!:)

2016. nov. 28. 16:57
 1/7 vfrtom ***** válasza:
59%
Elöször is fel kellene nöni. Másodszor milyen iskola az , ahol bárányok is járnak? Parasztképzö? Harmadszor ostoba vagy. Miért nem lehet másnak barátja (gondolom ezt takarja a "bari") rajtad kívül? Te vagy ott a valaki? Mondjuk érthetö így, hogy ilyen okos vagy.
2016. nov. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Először is nem az a baj hogy barátkozik vele hanem az hogy már beszélni se tudtam vele mert mindig elhúzta ha látta hogy beszélni akarok vele.de azért köszönöm
2016. nov. 28. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat sztem neked szokatlan hogy uj csaj jött a suliba és közétek tolakodott nehezen tudod elfogadni mivel te igy szoktad meg hofy 3-ban vagytok és ő meg nyomul !Akkor baràtkozz ezzel a csajjal mégha kiakarja turni az egyik bnődet mert nàlunk is igy volt hogy én voltam az új de én nem akartam kiturni senkit sem de az egyik csaj féltékeny lett ràm utàlt is és azzal akartam baràtkozni akivel joban volt ez a csaj !
2016. nov. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)végre egy értelmes komment és igen kicsit szokatlan
2016. nov. 28. 17:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert ha làssa hogy nem vele baràtkozol hanem pl azzal a bnőddel akit kiakar turni vagy akivel nagy spanok lettek mert ő lessz a féltékeny és téged is kifog turni vagy behodolsz neki és ellesztek egymàssal vagy pedig kitur mint a màsik bnődet akarja!
2016. nov. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a legjobb,ha meg mondod neki is ezt,hogy mit szeretnél tőle,beszéljetek őszintén:)
2017. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem jön össze,akkor úgyis lesz már:(
2017. márc. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!