Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnek jol beszolni/...

Hogy tudnek jol beszolni/ visszavagni valakinek? Sokszor piszkalnak, beszologatnak a barataim (altalaban fiuk), de csak ugy hulyesegbol. Mit tegyek hogy vissza tudjak vagni valami utoset? De csak a vicc, hulyeseg kedveert.

Figyelt kérdés

Hogy lehet ezt tanulni, fejleszteni? Nem kesz, sablonszovegeket akarok.. Remelem ertelmesen leirtam :D

16L


2016. dec. 3. 09:54
 1/5 anonim válasza:

Altalaban offokra édesanyákkak szoktak valaszolni

Pl: Anyad tegnap este nem ezt mondta

2016. dec. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nálam ez kialakult..xd

Folyamatosan oltogattak haverjaim mindig is ilyen barátaim voltak.(nagyon bírom őket félre ne érts)Szóval ha mostanában összebarátkozok valakivel és elkezd oltogatni simán vissza szólok már már így zsigerből jön.(mostanában még én is meglepődtem)


Szóval én ezt egy idő után megszoktam tehát nem veszem magamra és lehet mondani végül is hogy "tanulható" bár nem tanulásnak mondanám ezt hanem egy idő után jön.

2016. dec. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De, ha valakinek nem jön?
2016. dec. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
attól függ, mit mondanak... Én mindig azt variálom át.
2016. dec. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

1. Úgy felcsaplak a csillagokig, hogy még a torrent se szed le!

2. Az élet néha citromot ad, de sajnos neked csak neked vágbi szokta.

remélem megefelel ;)

2016. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!