Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálnál, ha a barátnöd...

Mit csinálnál, ha a barátnöd rendszeresen, az utolsó pillanatban mondaná a gyerekeivel, gyerekeitekkel szervezet családi programot? (amikor felöltöztetek, elindultatok)

Figyelt kérdés
Gyerek szülinapját, játszóházazást, kirándulást, mozit.
2016. dec. 3. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ilyen nőtől nem lenne gyerekem az tuti!


Amúgy meg akkor én terveznék programot előre, ő meg jönne aha akarna! Utálom az utolsó pillanatos dolgokat! 1 percig nem viselném el!

2016. dec. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mi két nő vagyunk.:) barátság topikba írtam nem a szerelmespárba :)
2016. dec. 3. 15:31
 3/13 anonim ***** válasza:
Én azért lennék rá mérges legfőképpen, mert egy gyereknek nagyon nagy szemétség olyat mondani, amit nem tartasz be. Nekem anyám volt ilyen, meg még most is. Volt olyan például, hogy egész héten azt mondogatta, hogy szombaton megyünk a mamához, aztán szombat reggel kijelentette, hogy nem megyünk, mert neki nincs kedve. Aztán én olyan vagyok most, hogyha elhatározom, hogy ezen a napon ide elmegyek, akkor bizony el is megyek, ha esik, ha fúj. És megfogattam, hogy a gyerekeimnek csak olyat ígérek meg, amit aztán véghez is viszek.
2016. dec. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igy érzem én is, ezért zavar. :(
2016. dec. 3. 15:44
 5/13 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben egyedül, azaz a saját gyerekemmel szerveznék/terveznék programot, és azt mondanám a barátnőmnek, hogy holnap mi az állatkertbe megyünk, ha van kedvetek, ti is jöhettek velünk. Ha már nagyobb a gyerek, akkor még azt is vállalnám, hogy ha ő nem akar jönni, akkor elviszem az ő gyerekét is, hogy legyen az enyémnek játszótársa.


Valószínű, hogy ez valamiféle figyelemfelkeltésre irányuló játszma a részéről. Ha te ebből kiszállsz, nem játszol az ő játékszabályai szerint, akkor ő is abba fogja hagyni.

2016. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Blade Bone ***** válasza:
Nekem beleférne :) én jobb szeretem a hirtelen kapott ötleteket.
2016. dec. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És, mit mondanál a gyerekednek a tizedik ilyen után, amikor már pedig nagyon várta a találkozást?
2016. dec. 3. 16:38
 8/13 anonim ***** válasza:

Én abból indulok ki, amit gyerekként éreztem. Az ilyen közös, barátnős programoktól már előtte nap be voltam mindig sózva, aznap már majd megőrültem, és ha lemondták, akkor nagyon nagyon megzuhantam.

Nyilván felnőtt fejjel is rosszul esik, és bosszant, ha valaki dobja a programot, pláne, ha a legutolsó pillanatban, de így már max. felidegesítem magam aztán lehiggadok, de a gyereknek nem ilyen egyszerű.

Ha egyszer előfordulna, akkor meg lehetne beszélni, de ha ez rendszeres, akkor ott valami komoly gond van. Ha tényleg jó barátok vagytok, akkor üljetek le, és kérdezz rá, hogy miért nem vesz titeket komolyan, vagy esetleg gondjaik vannak otthon... jó lenne tudni, hogy milyen kifogásokkal mondja le a programokat.

Ha nem tudnánk megbeszélni, akkor hanyagolnám a közös programok szervezését a jövőben, és inkább más társaságot keresnék a gyerekprogramokhoz.

2016. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én is nagyon kifordultam gyerekkoromban, ha ilyen történt.
2016. dec. 3. 16:50
 10/13 A kérdező kommentje:
Olyanokat mond, hogy elfelejtett szólni, hogy mégse jó. Vagy meggondolták magukat, inkább máshova mentek. Vagy a férje inkább csak magukba lenne.
2016. dec. 3. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!