Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt miért csinálja? Nem látom...

Ezt miért csinálja? Nem látom át, hogy hogyan viselkedhet így egy felnőtt ember.

Figyelt kérdés

Van egy csaj, már ismerjük egymást vagy 7 éve. Először nagyon szoros barátság volt köztünk majd kb három éve többé vált a dolog, de végül is az lett a vége, hogy ő úgy döntött nem beszélünk soha, többé mert „ önző päraszt vagyok és átvertem őt ezzel a szerelem dologgal és hogy szerinte csak meg akartam dugni”. (mai napig nem értem, hogy ezt miért hitte). Na, másfél évig nem is beszéltünk. Majd idén januárba rám írt fészen, hogy nagyon sajnálja, ami történt. (később kiderült, hogy ez öngyilkosság előtti búcsú üzenet lett volna, de túlélte a gyógyszerzést). Elkezdünk beszélgetni, kiderült, hogy van egy akkor 4 hónapos kapcsolata ami igy rossz, úgy rossz és hogy én mennyire hiányoztam neki végig, mostantól minden nap beszéljünk.


Beszéltünk is, rövid úton előkerült, hogy milyen lehetne a szex köztünk, hogy szerinte mennyire összeillünk és milyen rossz neki, hogy nem érez romantikusan irányomba, de amúgy ha a barátja meg köztem kéne választani, ő engem választana....bla..bla..bla.. Nah egyszer aztán a korkülönbségekről beszélve elmondtam neki, hogy szerintem nem jó, ha túl nagy, mert pl náluk is a 10 év egy idő után nagy ki fogja adni magát. aztán már csak egyszer beszéltük, mondta, hogy elutaznak, ketten Portugáliába ott akarnak élni én nem férek bele az új életébe és most már a barátja az, akivel minden fontos dolgot megbeszél.


Három hónapja megint rám irt, Portugália nem jött be, már vissza is költöztek, de kiderült, hogy azért akart megint megszabadulni tőlem, amit a nagy korkülönbségről mondtam. Megint beszélgettünk, jéghideg üzenetváltások stb. Most ott vagyok ahol ő. az első személyes találkozásnál annyira örült, hogy a kiszorította a barátját a körből. Aztán két normál hangulatú kávézás. Majd három hét csend. Egy hete üzent, hogy menjünk ki sörözni. Teljesen felhőtlen beszélgetés alakult ki. Egyszer csak elhallgatott miközben másokkal beszéltem. Megkérdeztem, hogy mi van erre nekem ugrott, hogy engem ez mit izgat. Azóta semmi, de már letiltott fészbukon.


Nem mondom, hogy nem bosszant a történet, de két dologra annyira kíváncsi vagyok, hogy amellett, hogy nyilván belül legalább barátként szeretem, úgy érzem muszáj végig ülnöm az előadást 1. Mi lesz ennek a vége? 2. Hogyan gondolkodhat, vagy mi miatt csinálja ezeket? Ötletek?


2016. dec. 4. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a csaj nagyon zavarodott idióta, szerintem ne várj tőle semmit. Kész csoda hogy ezt kibírtad.

Nagyon téged akar és nem bírja elviselni hogy nem vagy belé szerelmes.

"ez öngyilkosság előtti búcsú üzenet lett volna, de túlélte a gyógyszerzést"

Még azt is kinézem belőle hogy van valami személyiségzavara.

2016. dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már régen nem remélek, vagy várok el tőle semmit. De tagadhatatlan, hogy érdekel, mégis mi ez a számomra megmagyarázhatatlan viselkedés.


"nem bírja elviselni hogy nem vagy belé szerelmes."

Ez a dolog, pedig soha nem rajtam mullott, anno bármit megtettem volna érte és úgy gondolom, amit tudtam, meg is tettem.

2016. dec. 4. 10:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fuh, az ilyen csajokat kell kerülni, mint a leprásokat. Már a legelső hülyeségénél neked kellett volna törölni mindenhonnan, és többet tudomást sem szerezni róla. Egyszerűen nem kell vele foglalkozni és kész.


Ez az egyetlen dolog, ami a helyes, ha nem ezt teszed, akkor utána magadra vess. Mert ez lelki szemeteskukának használ, és élvezi, hogy érezteted vele, hogy kellenél neki, ha... De mivel van barátja, ezért csak talonban tart, ló nincs, jó a szamár alapon. Te meg olyan hülye vagy, hogy eteted a nyomorult egóját.


Eleve, ha kapcsolatban vagy dugásban gondolkodsz egy lánnyal kapcsolatban, csak akkor szabad vele beszélgetni, ha látod, hogy nincs más pasi az ő látóhatárában, csak te. Ha más pasi is van, akkor egyből hagyd a francba, mert az ilyen lányok csak játszani fognak veled. Azt kellett volna tenned, hogy egyszer megdugod, és utána hagyod a fenébe, de tényleg örökre megszakítasz vele minden kapcsolatot és kész. Ha olyan hülye leszel, hogy nem ezt csinálod, ez örökké a nyakadon fog lógni, és mindig visszasírja magát hozzád, ha más lánnyal ismerkedsz, akkor meg kavarni fogja a kakit. De mindegy, ha annyira kell a nyakadba egy ilyen pszichopata, elmebeteg féreg, akkor csak beszélgess vele, és hagyd, hogy mindig visszasírja magát a nyakadba.

2016. dec. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, ha sértőnek gondolod, hogy olyanokat írtam, hogy "ha olyan hülye vagy, hogy..." - igazából nem bántó szándék volt bennem, inkább ellenkezőleg, mert én a te pártodon vagyok, és pont hogy arra akartalak figyelmeztetni, hogy előbb-utóbb ez a lány nagyon keresztbe fog tenni neked. Nem mintha veszélyes lenne egy ilyen kis féreg, mert nem az, ugyanis könnyen le lehet rázni, egyszerűen csak nem kell róla tudomást venni. De mivel te nem ezt teszed, ezért rád nézve veszélyes. :D Az alapján, amit leírtál, ez egy manipulatív kis dög, tudja, hogy meg akarod dugni, és te is írod itt, hogy "érdekel", na pont ez az, amit ő is nagyon jól lát, és miközben más pasikkal kefél, és éli a kis világát, a te nyakadon lóg, és élvezi, hogy behálózott téged, és azt csinál veled, amit akar. Hol letöröl, hol nyakadon sír, hol a lelkének szemeteskukája vagy, hol ígérget, hol összeveszik stb. Te meg szolgalelkűen elviseled ezt az agybeteg hülyeséget. Ha tényleg olyan hülye vagy, hogy erről nem veszel tudomást, csak egy vége lesz ennek: meg fogod tanulni, hogy az ilyeneket kerülni kell, mint a veszett fenét, de csak annak az árán, hogy valamilyen módon eléggé meg fogod bánni, mert valahogy ez bántani fog téged előbb-utóbb. Ez az, amit nem kéne megvárnod.


Keress inkább egy normális lányt, akin látod, hogy tényleg érdeklődik irántad. Nem tudom ,hány éves vagy, de valószínűleg nem tudod, milyen érzés, ha egy lányt tényleg érdekelsz, és csak te kellesz neki, azért tudott egy ilyen bestia behálózni.

2016. dec. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A buksza egy manipulatív, hazudozós, pszichopata.

Te meg a megfelelő médium vagy számára.

Szabadulj meg tőle, ha jót akarsz!

2016. dec. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jó, szóval azt mondja mindenki, hogy legközelebb visszajön hanyagoljam.


Nehéz lesz, eléggé utálom kidobni az embereket az életemből.


Amugy 29 vok. Hogy voltam-e szeretve igazán? Ezek szerint ötletem nincs, ha nem voltam, akkor a továbbiakban is megleszek nélküle. :)


Köszönöm a tanácsokat!!

2016. dec. 4. 13:12
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem az a kérdés, hogy voltál-e szeretve vagy nem, hanem az, hogy felfogod-e, hogy ez a csaj egyáltalán nem szeret téged, csak kihasználja a gyenge jellemedet. Pl. amit most is írtál, hogy "nehezen dobok ki embereket az életemből". Már megbocsáss, de ez a lány pont ezen a gyengeségeden lovagol, és élvezi, hogy cicázhat veled. Gondolom állandóan elszór neked morzsákat, hogy reménykedjél iránta, de igazából mindig kibújik az alól, ha konkrétan akarnál is tőle valamit. Így soha nem fogod megkapni, de örökké a lábai előtt fogsz heverni, és a lány egóját fogod táplálni, hogy milyen jó nő.


Na mindegy, nem írok többet ide, ha ezt akarod, akkor legyél csak az érzelmi rabszolgája.


Nem is értem, hogy foghatod ezt így fel, hogy "kidobni az életedből"! Mintha még te tennél vele rosszat. :D Már magadnak is eleve úgy állítod be az egészet, hgoy a lány az ártatlan áldozat, te meg a gonosz lennél, ha "kidobnád". Miközben a valóság az, hogy érzelmileg a rabszolgája vagy. Nem kidobnád az életedből, hanem megszabadítanád magadat egy érzelmi zsaroló karmaitól...


Na mindegy, nem tépem tovább a számat, van egy olyan érzésem, hogy felesleges. :D

2016. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!