Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem a legjobb barátnő...

Összevesztem a legjobb barátnőmmel. Hogy tudnék kibékülni vele?

Figyelt kérdés
Most a személy akiről szó van, legyen H. Na. Mi mindig szívatjuk egymást 3-an. Az egyik órán a másik barátnőm (W) ideadta H szemüvegtörlőjét, én meg véletlen hátradobtam, egy olyan személy széke alá, akit utálunk. És emiatt megsértődött és nem beszél velem, még köszönni sem köszön. (amúgy igen, tudom h gyerekes...) A másik barátnőmmel (W) teljesen jóban van, pedig ő vette el a cuccát... (amúgy H nagyon hülye) a kérdés: hogy hogy lehet ilyen gyerekes dolgon megsértődni??? Ez normális? És még ő mondja, h nem bízik meg bennem... Bezzeg amikor viszek vmit akk jó vagyok. De komolyan minden reggel megnézi h viszek-e vmit, és kiveszi... Szerintetek ez nem bunkóság? Néha úgy pofán ütném. És néha teljesen olyan mint egy 2 éves... Hogy béküljek ki vele? (biztos nem kérek bocsánatot!!) És néha bármennyire is idegesít, nem szeretnék haragba lenni vele. Igazából ő olyan, h ha próbálok vmit megbeszélni vele, vagy veszekszünk ő egyből kiszáll, nem áll ki semmi mellett. Egyszer egy másik barátnőmet is szekálták, és ő inkább elvonult, én meg kiálltam mellette bármennyire is hibás volt. (a lényeg h senkit nem véd meg, nem veszekszik senkivel) Ha meg ráírok akk lelép, kilép a csoportból... Segítsetek! Mit csináljak? Hogy oldjam meg a problémákat? (bocsi a helyesírási hibákért, vagy ha túl hosszú lett.

2016. dec. 5. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekesek vagytok mind.
2016. dec. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem tehetek róla h ilyen hülyeségeken sértődik meg... És nem vagyok gyerekes!
2016. dec. 5. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:
de, te is gyerekes vagy. Olvasd vissza az írásod, és gondolkozz el ezen. A válasz amúgy teljesen egyértelmű: sehogy. Ha ilyen a barátnő, milyen az ellenség?
2016. dec. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Lehet h tényleg gyerekesen írtam :(
2016. dec. 5. 15:14
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Figyelj! Az ilyen nem barátnő! Főleg nem legjobb barátnő!

Én ezt a saját bőrömön tapasztaltam, szóval tudom milyen! Hogyha rá harakszik, a másikra meg nem, ezt nyilván azért teszi, mert nem szeretne veled barátkozni/foglalkozni. Nálunk is ez volt. Folyton megsérdődött, de csak is rám. Néha még akko is, amikor semit nem csináltam. Ha hozzászóltam az volt a baj, ha nem szóltam hozzá, akor az volt a baj. Egyszer kölcsönkértem a füzetét -mert nekem nem volt meg az anyag, amit meg kellett tanulni, ugyanis éppen hiányoztam - ő meg ideadta és kb. egy ilyen öt perc múlva visítva odajött hozzám és kitépte a kezemből a füzetet. A többi barátnőnk, akár kérrdezés nélkül is elvehették volna, nem zavarta volna őt. Ő meg meg még azt állította, hogy én vagyok a legjobb barátnője. Hát oké. Azután már nem is foglalkoztam vele. Pattogjon ott magának, ne nekem!

Úgyhogy szerintem egy ideig hanyagold őt, ha észreveszi magát, akkor, majd odamegy és beszéltek, ha meg nem, akkor nyiván nem is akarja észrevenni.

Az ilyenekkel nem érdemes foglalkozni! Ők azt várják, hogy alázd meg magad, hogy boldogok legyenek!

Én biztos, hogy nem haragudtam volna meg rád ezért! Inkább csak röhögtem volna egy jó nagyot, felborítottam volna a gyereket és felvettem volna a szemüvegtörlőmet!

A lényeg, hogy akármi van, a büszkeségedre mindig vigyázz!! :)

2016. dec. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 köszi a megértő szavakat, és h nem támadtál le! Nagyon sokat segítettél!! Köszi a jó tanácsot!! :)
2016. dec. 6. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!