Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék barátokat szerezni?

Hogyan tudnék barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok, és gyakran egyedül érzem magam, nincs társaságom, ezért nagyon jó lenne új embereket megismerni. A munkám miatt viszont nem nagyon van időm eljárkálni bárhova is, még hétvégén sem. Így ez a lehetőség nem megfelelő. Szeretnék barátkozni, vagy csak beszélgetni valakivel.

2016. dec. 5. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:

az interneten rengeteg chat oldal letezik, ha alkalmi beszelgeto partnert keresel, de vannak levelezos oldalak, akar magyar , akar idegen nyelven.:)

a legjobb , ha megis tudsz idot szakitani arra, hogy kimozdulj.

2016. dec. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, annak ilyen oldalak, de ott csak ritkán lehet értelmes beszélgetőtársakkal találkozni. A kimozdulás tényleg nehézkes a munka miatt, ugyanis egyrészt nem kötött munkaidőben dolgozom, másrészt nagyon fáradt vagyok minden nap.
2016. dec. 5. 18:53
 3/4 anonim válasza:

Én szívesen beszélgetnék egy normális emberrel :)

20/L

2016. dec. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Berserker88 ***** válasza:
Ó, hát ilyen sajnos ez a popszakma. :D 5 évig melóztam egy olyan tökéletes helyen ahol egész héten, 16-18 órákat húztam le. Természetesen csúcsidőben, hogy még véletlenül se legyen esélyem akármilyen szociális életet élni. De ennek örömére, vége lett egy elég hosszú kapcsolatomnak, vége lett az idegrendszeremnek is. :D Sőt, még az embereket is megutáltam ott, de valamiért "virtuálisan" beszélgetni szeretek. :D 26/F
2016. dec. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!