Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan fiú vagy lány aki...

Van olyan fiú vagy lány aki barátságot akarna kötni rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Nos szóval az a "problémám" h eljutottam arra a szintre h körülöttem egy normális vagy komoly barátság sincs. Se lannyal se fiúval. Szinte a mindennapjaim egyedul töltöm. Kivéve ugye iskolában es itthon. Mondhatnám ugy is h keresek olyan embert aki beszélgetne velem vagy ő is hasonlo helyzetben van mint én és keres magának egy "társat" aki szimplán Barát! Nagyon sok helyre szoktam járni es sok mindent szeretek csinalni! Azert jutottam el ide h nincs szinte senkim mert a barátom szakított velem 2 ev utan a legjobb barátnőm le lepett egy pasival. Szeretnek talalni valakit akivel lehet időt tölteni vagy csevegni. Nemtudom h jó "helyen keresem-e" de próba szerencse..

2016. dec. 9. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért ne. Aha :D

17f

2016. dec. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagyis igen és írhatsz ha szeretnél #1 vagyok
2016. dec. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oh rendben van irok!:)
2016. dec. 9. 15:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Akár itt is lehet, akad jó pár olyan értelmes ember, akivel lehet beszélgetni.. :)


Sajnálom a történeted, nekem volt egy "legjobb barát"-nak nevezett valaki, aki szintén lelépett mással, amint középsuliba mentünk. Barátnőm meg azt hitte talált egy jobbat, aztán azért szakított velem. Nem is kell mondanom, hogy 2 hét után rájött, hogy egy bunkó paraszt és engem szeret, de kár érte.. ˇˇ


Ha nem lenne még elég üzeneted, akkor ha gondolod én is szívesen beszélgetnék veled. ^^

16/f

2016. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van kedved, nekem is írhatsz. Szívesen beszélgetek :)
2016. dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha írsz szívesen beszélgetek veled én is, nekem sincs nagyon barátom, sőt most már barátnőm se, mert nemrég szakítottunk. :D

De egyébként neten mindig vannak olyanok, akik barátkozni akarnak, szóval ilyen szempontból jó helyen keresed, az más kérdés, hogy ezekből mennyire alakul ki igazi, tartós barátság.

2016. dec. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!