Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az milyen barát, ha soha meg...

Az milyen barát, ha soha meg nem kérdezi, hogy vagyok?

Figyelt kérdés

Tele vagyok olyan rokonokkal, ismerősökkel, "barátokkal" akik soha meg nem kérdezik, hogy, hogy vagyok, mit csinálok, még csak a facebookon cseten sem.

Csak olyankor találnak meg, ha esküvő, eljegyzés, osztály találkozó meg ilyesmi van.



2016. dec. 10. 14:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak én szoktam rájuk írni, olyankor visszaírnak, de van hogy nem.
2016. dec. 10. 14:18
 2/7 anonim ***** válasza:
Az semmilyen. Legfeljebb ismerős kategória, mert az én környezetemben még egy haver is megkérdezi, hogy namiafszvan?
2016. dec. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerezz olyan barátot aki nagyon unatkózó tipus és imád zaklatni.
2016. dec. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mért kell az ilyeneket barátnak hívni? Sose értettem. Van egy ismerősöm akivel egyetemre szoktam menni, jönni, várakozni, aztán egyszer csak észrevettem, hogy semmit se tudok róla, mert nem mond magáról semmit (ő persze még azt is tudja milyen volt az általános iskolai osztályom szinte). Még az új pasijáról se mondott annyit se, hogy mi a neve amikor összefutottam velük (azt se tudtam hogy jár valakivel). Onnantól kezdve hogy ez leesett nem gondolom a barátomnak. Ennyi.
2016. dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen csak tudják a választ a sablon kérdésre és nincs kedvük egy felszínes társalgáshoz. Emberek vagyunk és többnyire minden nap ugyan azt csináljuk, így ritkán van mit mesélnünk egymásnak. Mi több, egyesek kitalálnak dolgokat, hogy legyen miről beszélni. Szóval ne vedd magadra a dolgot.
2016. dec. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha szembe jönnek az utcán, olyan is van, hogy észre sem vesznek, akkor állnak meg beszélgetni, ha én rájuk köszönök.
2016. dec. 12. 10:36
 7/7 A kérdező kommentje:
Ennyit ér egy régi több éves ismeretség.
2016. dec. 12. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!