Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi van akkor, ha a barátaim...

Ayaaa kérdése:

Mi van akkor, ha a barátaim csak szánalomból barátkoznak velem?

Figyelt kérdés

Ma, az egyik barátnőm közölte velem, hogy jobban érzi magát az iskolában, ha én nem vagyok ott... Persze nem sértődtem meg, mert én ezt már rég észrevettem, de nem viselkedik velem úgy, mint akit nem kedvel... Ebből nekem az jött le, hogy szánni valónak találja azt, ahogy barátkozni próbálok (amúgy meg is értem, tényleg nem vagyok valami jó az ilyesmiben ^^") és csak azért "barátkozik" velem, mert sajnál emiatt...

6-an vagyunk ilyen közelebbi kapcsolatban mint barátnők, és ezt az előbb kifejtett dolgot, talán csak egy emerről tudom nem tudnám elmondani...

Mi a véleményetek? ^-^ A válaszotokat előre is köszönöm! :)



2016. dec. 12. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

"Ma, az egyik barátnőm közölte velem, hogy jobban érzi magát az iskolában, ha én nem vagyok ott."


"6-an vagyunk ilyen közelebbi kapcsolatban mint barátnők"


Hány évesek vagytok?

2016. dec. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Választ kértem, nem kérdést... :D
2016. dec. 19. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!