Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mióta a barátnője visszajött,...

Mióta a barátnője visszajött, már le se szar engem?

Figyelt kérdés

Szóval van az osztályban egy lány, akivel jóba vagyok és van egy barátnője, akivel általában sülve-főve együtt vannak, de ő egy betegség miatt szinte egész múlt évben hiányzott, meg most év elején se nagyon jött. És amig nem volt iskolában, a másik lány folyton velem lógott és csomószor délután eljött velem ide-oda, meg úgy tűnt, tényleg nagyon kedvel. De a barátnője azóta jobban lett és ismét jár rendesen iskolába és csak egymással foglalkoznak..

Lehet, hogy gyerekesen hangzik, hogy emiatt nyavalygok, de pl. az is zavar, hogy minden órán egymás mellett ülnek. Volt, hogy megkérdeztem azt a lányt, akivel jóba voltam, hogy ül-e mellém, erre úgy nézett rám, mintha undorodna tőlem és elkezdi: Szerintem inkább -a másik csaj neve- mellé ülök. Vagy van, hogy azt mondja, LESTOPPOLTA őt. Ugyanis náluk 12.-ben még mindig ez a divat, hogy igy lestoppolgatják egymást egész napra, hogy ne ülhessenek más mellé..

Meg iskolán kivül is folyton csinálnak valamit együtt, szünetekben is mindig együtt vannak..Engem meg persze soha nem hivnak magukkal.

De vannak olyan órák, amiken az a csaj, aki sokat hiányzott régebben, nem velünk van egy csoportban és olyankor a másik lány egyből beül mellém, meg velem beszélget, meg ilyesmi, de amikor a barátnője is jelen van, észre se veszik, hogyha megszólalok..

Mit csináljak? Elég szánalmasnak érzem magam igy, viszont az osztályból csak velük szoktam beszélni néha, a többiekkel nem vagyok jóba, akikkel meg igen, azoknak van barátjuk, akik ráadásul szintén az osztálytársaink, szóval mindig a barátjaikkal foglalkoznak. A többiekkel tényleg nem jövök ki egyáltalán, tele van az osztály parasztokkal, akiknek csak a Való Világról tudnak beszélni meg az Éjjel Nappal Budapestről..Viszont ha egész nap csak csendben kéne ülnöm ás senkivel nem beszélhetnék, megőrülnék..

18/l


2016. dec. 15. 23:55
 1/5 anonim válasza:
100%
Figyelj, nekem is teljesen azonos problémám volt, mint neked. Próbáld meg megbeszélni vele/belül, ha meg nem megy, akkor ők veszítenek egy olyan embert mint te. Beszelgess másokkal, az alsóbb évfolyamokban is vannak jó arcok hidd el :) Kitartást! :)
2016. dec. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Sajnálom, hogy téged is hanyagolnak a barátaid :/ Lehet, megpróbálom velük megbeszélni, bár egyszer régebben is próbáltam a tudtukra adni, hogy rosszul esik, ahogy viselkednek velem, de nem igazán történt változás..
2016. dec. 16. 19:07
 3/5 anonim válasza:
Hidd el én is sajnálom, de tudom, hogy nem éri meg, hogy rosszul érezdmagad miattuk. Egy idő után megbánják, hogy nem értékelték eléggé. Mutasd meg nekik, hogy nélkülük sokkal jobban megy :)
2016. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz helyzetben vagy. Én büszke típusú ember vagyok, a helyedben én szóba se állnék ezzel a barátnőmmel, aki a másik lány jelenlétében észre sem vesz, de ha az nincs ott, velem beszélget. Ez a tipikus ló nincs, jó a szamár is esete. Menjen a fenébe az ilyen, én hagynám.


Viszont másfelől mégis te vagy kiszolgáltatott helyzetben, mert akkor meg teljesen egyedül lennél. Ilyenkor azon kell elgondolkodni, hogy lehet, hogy jobb inkább akkor egyedül lenni, mint a "szamár" szerepét eljátszani...


Próbálj meg új barátnőket keresni, akár alsóbb évfolyamokból, akár párhuzamos osztályokból, ha vannak ilyenek. Vagy iskolán kívülről.

2016. dec. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ez a lány nem a barátnőd. Egy barátnő nem viselkedik így, neki csak pótléknak kellettél.

Nem tudom sajna, hogy mit kellene csinálnod. Meg tudom érteni, ha a többiekhez nem szívesen közelednél.

De legalább már nem sokáig kell kibírnod, hidd el ez a 4-5 hónap iszonyat gyorsan eltelik.

2016. dec. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!