Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért én vagyok mindig az...

Miért én vagyok mindig az utolsó akire gondolnak?

Figyelt kérdés
Én vagyok mindig az utolsó gondolat.Ha nincs ló jó a szamár is című téma.Ha a barátai nem mennek vele akk nekem szól,viszont ha van vele valaki eszébe se jutok,mindenhová elkísérem szinte irányít de ha én kérem meg akkor nekem nemet mond.Vagy ha unatkozik én vagyok az utolsó gondolata mert másképp eszébe se jutnék.Amúgy bírom dehát nem is tudom..Lehet hogy a túl jó szívemmel van a probléma?
2016. dec. 16. 22:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja,és ezt több embernél is tapasztaltam.
2016. dec. 16. 22:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Én velem is mindig ugyan ez van. 25/F
2016. dec. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez :/ VoLt, hogy barátnőm este 11 kor csak azért írt rám, mert unatkozott és elmentek aludni a barátai. Egyszerűen utálom ezt a dolgot. Mikor találkozunk, és végig Facebookon beszélget, aztán mikor másokkal találkozik, akkor persze velem sose beszél közben. Azt hiszem más barátokat kellene keresned.
2016. dec. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!