Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik haverom sokszor felhozza...

Egyik haverom sokszor felhozza azt a témát ha kettesben vagyok vele hogy kéne már neki egy barátnő aztán arról beszél hogy a nőkben nem lehet bízni. Mit mondjak erre, hogy befejezze végre de ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés
Sose volt még nője, 21 éves. Randizott egy lánnyal akibe az első randi után szerelmes lett majd a lány közölte vele hogy ő nem lesz a haveromnak elég jó társ ezért nem lesz folytatás. Erre úgy megsértődött hogy hónapok óta csak erről beszél nekem a haverom, hogy milyen szemét volt vele az exe. Akivel csak randizott, tehát nem is ex. Már unom ezt a hisztit! Ugyanabban a kerületben lakik így elkerülni se tudom hogy kevesebbet lássam.
2016. dec. 17. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd meg őszintén, hogy mit gondolsz. Ez így nem helyes amit csinál, vagy kapja magát össze és menjen újból ismerkedni - ha gondolod ebben segíthetsz is neki, elláthatod tanácsokkal -, vagy mondd meg neki, hogy elhiszed, hogy rossz neki, de már többször hallottad ezt, együttérzel vele, de kezd unalmas lenni. Ha a barátod akkor ezeket megérti sértődés nélkül is.
2016. dec. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy növessze ki a tökeit mostmár, hisztiző kisfiúkkal nem állnak le a nők, csalódás meg mindenit ér. Történet vége.
2016. dec. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!