Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ne legyek ennyire...

Anonymus0123456789 kérdése:

Hogyan ne legyek ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés

Általában ha vkivel szoros barátságba kerülök,hajlamos vagyok féltékenykedni ha másokkal lóg az adott barát, ami általában veszekedéshez vezet. Tegnap is volt egy ilyen

Miért van ez az egész? Hogyan lehetne megszűntetni hogy ne legyek féltékeny mindenkire?


2016. dec. 17. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem segítség, de én is így vagyok vele sajnos :(
2016. dec. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyszerűen gondold át, hogy mennyire jogos a féltékenykedésed, mielőtt konfliktust szítanál. Amikor legközelebb elkezded ilyeneken idegesíteni magad, próbálj meg lehiggadni, és racionális szemmel nézni a helyzetet. Ha még mindig úgy érzed, hogy jogosan vagy felháborodva, kulturáltan próbáld megbeszélni az illetővel. Ne, ne úgy, hogy soha többé ne lógjon mással, különben bezárod a pincédbe, hogy örökké veled legyen. Hanem simán mondd el neki, hogy rosszul érint, hogy viszonylag kevés időt tölt veled. Vagy megérti, vagy nem.

Viszont az embereket frusztrálja, ha durván "rájuk akaszkodsz", főleg frissebb ismeretségeknél. Szerezz valami hobbit, vagy akármit, ami leköt, ne mindig a barátaid nyakán lógj - hacsak nekik nincs igényük erre. Ők is emberek, saját életük van, nem fogják minden szabadidejüket rád áldozni.

2016. dec. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Akkor tudod mi a szitu.

2. Köszönöm a választ! Megpróbálkozom vele. Aztán meglátjuk hogy lesz.

2016. dec. 18. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!