Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Internetes barátság?

Internetes barátság?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Általánosságban eléggé csendes vagyok, és így nincsenek barátaim. Hol tudnék barátokat keresni az interneten? Tudnátok oldalakat mondani?

2016. dec. 17. 22:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én nem találtam semmit. :3 azért jöttem ide hátha itt vannak hozzám hasonló emberek akik barátnőre vágynak akivel tud beszélgetni, meg ilyenek.
2016. dec. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Keress olyan oldalt,tölts le egy appot,ami iránt érdeklődsz. Nekem így alakult ki egy nagyon jó barátságom (no meg értékes emberekkel is megismerkedtem). Nem tudom elfogadható-e,hogy az egyik legjobb barátom netes,de engem nem zavar mások véleménye erről,mert nagyon kedvelem őt. Esetleg facebookon tudsz még ismerkedni,bár ott szerintem nem a legjobb.Persze akár itt is. :) 13/L
2016. dec. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Chatruletten lehet, ma onnan lett egy ismerősöm :D

Meg itt is lehet..ha akarsz irhatsz :D

17/F

2016. dec. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#1 Ènis ebbe remènykedtem,hogy itt hátha összejön^^
2016. dec. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sokan vannak ezzel így.

Esetleg Debrecen környékéről valaki?

26f

2016. dec. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akár itt is kereshetsz barátokat, ha gondolod, nekem is írhatsz. :)
2016. dec. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Én is próbáltam már több helyen, de itt látok rá egyedül esélyt. Több kedves emberrel is sikerült itt beszélnem habár igazi barátság még nem született. Szóval szívesen fogadom a vállalkozó szellemű barátjelölteket :D

19/L

2016. dec. 19. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok magányos, de szívesen beszélgetek, barátkozok bárkivel, lehet nekem is írni. 28/F
2016. dec. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha még van kedve valakinek barátkozni, nekem is írhat. :'D 16L
2016. dec. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Számos magyar oldallal próbálkoztam, de nem jött be. Furcsa -kissé ijesztő- alakokat fogtam ki. Ezért jött az az ötlet,hogy kamatoztatom az angoltudásomat. A www.interpals.hu oldalon vannak barátaim szerte a világban. Nem azt állítom, hogy ott sincsenek beteges alakok -sajnos kifogtam egyet-kettőt. De honfoglalón is vannak jó kapcsolataim. De, ha akarja, én is levelezhetek önnel.
2016. dec. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!