Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez normális? Szerintetek se...

Ez normális? Szerintetek se tegyem meg?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm teljesen ki van akadva azért,mert van egy srác,aki bevallotta nekem nemrég hogy szerelmed belém. Eddig kicsit idegesito volt,de amiota megkertem hogy hagyjon es lehetunk haverok/baratok de tobb nem,azota normalis. Am mult heten ugymond osszevesztem a legjobb baratnommel,aki csak most mondta el hogy mi baja,mert eddig csak meg volt ram sertodve,de nem mondta mi baja. Ma elmondta es az baja,hogy az a srac sokat van velem,illetve hogy beszelgetek vele. Tenyleg eddig idegesitett, de mar megvaltozott es kezdtem megkedvelni. De a baratnomet o zavarja es azt mondta, hogy ha nem koppintom le DURVAN es BUNKON azt a sracot. Akkor vege a baratsagunknak. En amugy is haragszom ra,de ilyet ne kerjen mar tolem hogy csak az o kedveert pattintsam le. Ha nem koppintom le akkor vege a baratsagunknak. Egyebkent amugy is ilyen sertodos a bnom,de ez mar sok! Szerintetek mit tegyek?

2016. dec. 19. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%

Nem lehet, hogy azért szeretné, hogy azt tedd, mivel tetszik neki?

Talán nem meri neked elmondani.

2016. dec. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%
Te gondolod jól. Ne halgass erre a ribizlire. Ilyenek senkinek az életébe nem kellenek.
2016. dec. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Szokványos helyzet. Döntsd el, melyikük fontosabb neked!
2016. dec. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
Már mint ilyen ribik
2016. dec. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem,tudom. Koszonom hogy nem adtok/adsz igazat azt hiszem megmondom neki,hogy NEM! En mar mondtam h nem tudok massal bunko lenni es ezt nagyon is jol tudja de ezek szerint nem erdekli.
2016. dec. 19. 22:00
 6/14 anonim válasza:
Szerintem ilyen esetekben gondold végig, hogy a barátságotok megéri-e. Az én véleményem, hogy az ilyesmi nem barátság, ha valaki így vélekedik, viszont ha megnyugszik és elfogadja még jól is elsülhet. Azt is gondold át, hogy ilyen mértékben van-e joga beleszólni az életedbe. Én tényleg úgy vélem, hogy ha neki más a nézőpontja, akkor tanácsot adhat vagy a véleményét elmondhatja, de befolyásolni téged az nagyon nem jó dolog, főleg nem úgy, hogy választási lehetőség elé állít. Igazából te ismered őt jobban, de a legjobb lenne nyugodtan megbeszélni vele. VISZONT mindenképp gondold át, hogy te mit szeretnél és ne engedd a saját véleményedet megváltoztatni, nehogy később bármit is megbánj.
2016. dec. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Koszonom az utolsonak a valaszat, atgondoltam es tenyleg elegem van ebbol. Lehet hogy kesobb a sraccal se leszek mar joba de valamiert fontos azert nekem,amit nem fogok most leirni. Viszont elegem van abbol h a baratnom labtorlonek hasznal. Ma be is vallotta nekem hogy konyorognom kellett volna h mondja el h mi a baja. Ezert en ugy gondolom h koszonom szepen de en ebbol a baratsagbol nem kerek.
2016. dec. 19. 22:24
 8/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy te is el tudod dönteni, kivel barátkozz, és olyanokkal, akik zsarolnak, nem akarsz.
2016. dec. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Én a barátnődet otthagynám a fenébe... Ne hagyd hogy ő befolyásolja a döntéseidet..! Tedd amit jónak látsz!;-)

13/F

2016. dec. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneket kér akkor nem igazi barátnő, hanem ki akar sajátítani, hogy mindig kéznél legyél neki.
2016. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!