Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan békítsem ki a barátnőimet?

Hogyan békítsem ki a barátnőimet?

Figyelt kérdés
szóval nagyon össze kaptak és ebben én is benne vagyok. 3-an vagyunk barátnők. nem akarok neveket mondani ezért x, y és c . Mondjuk én vagyok a c. tehát x és y azért veszett össze egymással, mert x utál engem azért mert y-al barátkozom. és ezért nem akarnak egymással kibékülni. szóval én meg y nem szóltunk hozzá kb két hétig. és erre rám ír y hogy már nem akar velem barátkozni mert x-el sokkal jobb. Én megígértem neki hogy holnap beszélek x-el hogy rendeződjön a dolog, de nagyon félek odamenni hozzá mert elég bunkó egy lány. a kérdés már megvan a fejemben hogy mit kérdezzek de egyszerűen csak félek viszont egyikőjükkel sem akarok rosszban lenni. Ha nem kérdezem meg tőle hogy ugyan mi a baja akkor viszont lehet mind3 barátnőmet elveszítem amit nem szeretnék,mert nem nagyon barátkoznak velem és egyedül nagyon rossz lenni és szeretek velük lenni. Mit tegyek hogy kibéküljünk mind3-an? (állítólag azért haragszik x y-ra mert x-nek nem tetszik hogy y-al lógok..

2016. dec. 20. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Te jó ég! De jó, hogy rég elmúltam már 12...

Csak megjegyezném, nem vagytok 3-an barátnők.

2016. dec. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ráhibáztál. Nem 12 hanem 17 évesek vagyunk...
2016. dec. 20. 22:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Kultúrált válaszokat várok!
2016. dec. 20. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:
17 évesen illendő lenne tudni, hogyan/mikor használjuk a "ráhibáztál" kifejezést. :)
2016. dec. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát amelyik nyit feléd, amelyik értékel téged úgy, ahogy vagy, azzal barátkozzál, ozt másokkal nem kell.


"mert x utál engem azért mert y-al barátkozom." Hát de te akkor miért akarnál x-szel barátkozni?

És ha ők nem komálják egymást, de tegyük fel, téged mindketten igen, akkor járkáljál el külön-külön mindkettőjükkel, nem kell, hogy hárman együtt legyetek, de aki nem fogad el téged, nem fogadja el, hogy szereted a másikat, lehet, hogy kényszeríteni is akar, hogy válassz közülük, és birtokolni téged, azzal ne lógjál, ne legyél, mert az nem szeret téged. Ha nem fogadja el , hogy te azt a másik valakit is szereted. Akkor nem azt kellett volna mondania, hogy nem barátkozik veled sem, hanem azt, hogy ő a harmadikkal nem áll szóba, tehát amikor mind a ketten ott vagytok, akkor ő távol marad, mert azt a másik személyt nem bírja. Azt hiszem, most lehet, hogy véletlenül két némileg egymásnak ellentmondó gondolatmenetet is levezettem, szóval bocsi, ha összezavartalak, de asszem, a lényeg ezekből a megvilágításokból leszűrhető. :)

2016. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!