Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Arra gondoltam karácsonyra a...

Arra gondoltam karácsonyra a legjobb baratnomnek csinálnék 'baratsagnaplot" ehhez kérnek ötleteket illetve kepeket mit hogyan csináljak hogy tökéletes legyen! Tudnátok benne segíteni?

Figyelt kérdés
Elsősorban tumblrol leszedett képekre,szövegekre gondoltam de mindennek nagyon örülök! Valaki tud segíteni? Megköszönném!

2016. dec. 21. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Pinterest.com > friendship diary DIY
2016. dec. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom, hogy tumblr-ről, internetről leszedett képek által hogy lesz személyes egy ilyen ajándék. Szerintem sokkal jobb lenne, ha saját rólatok készült képeket nyomtatnál ki, emlékekkel díszítenéd (lehet az koncert/mozijegy, bármi), belső poénokat írnál le, amin jót nevetnétek. Csak egy ötlet, ha még nem csináltad meg. Plusz nem idegenektől kéne várnod a segítséget, ahhoz hogy tökéletes legyen. Egy ajándék akkor tökéletes, ha a saját fejedből és fantáziádból születik. Nem bántásból, csak erre szerintem később figyelj. :)
2016. dec. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!