Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most elárulom a legjobb...

Most elárulom a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki régóta tetszik neki. Kb fél éve majdnem össze is jöttek, de aztán nem jött össze nekik. Azóta inkább felszínesen vannak jóban, de a barátnőm még mindig össze akar jönni vele.

Mögöttem ül a fiú és amikor unatkozik órán, akkor engem piszkál. Pl rajzol a létemre , vagy dobál, játszik a hajammal stb. Amikor én is unatkozok, akkor meg beszélgetünk.

És én ezt élvezem, de próbálok úgy csinálni, mint akit zavar, mert tudom, hogy ez a barátnőmnek nagyon rosszul esik! De nagyon tetszik a fiú és szerintem én is érdeklem őt.

Viszont nagyon lelkiismeret-furdalásom van a barátnőm miatt, akivel viszont a fiú egyáltalán nem foglalkozik. Szerintetek mit csináljak? Egyikőjüket sem akarom elveszíteni!



2016. dec. 21. 19:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy 14 évesek vagyunk
2016. dec. 21. 19:09
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Döntsd el, hogy a srác vagy a barátnőd. 99%-ban ilyenkor az egyiket bukod.
2016. dec. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőd szerelmes a srácba vagy csak tetszik neki?
2016. dec. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el hogy melyiket akarod bukni.
2016. dec. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem a bnodet valaszd, fiubol van meg egy par.
2016. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A legjobb baratno mindennel tobbet er. Voltam hasonlo helyzetben. En a sracot valasztottam. De a baratnom ezt azert toleralta, mert nem akart elvesziteni. Kozben o belul darabokra tort. Hihetetlenul megbantam ezt a dontesemet. Azt, hogy ennyire nem figyeltem a baratnomre, es magat a sracot is megbantam. Bar utolag a baratnom is, hogy hogy tudott belezugni.
2016. dec. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilván a barátnődet válaszd ráérsz még megtalálni a nagy Őt ezért a fiùért nem érdemes eldobni egy barátságot ami lehet hogy egész életedben jelen lesz.
2016. dec. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!