Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Annyira egyedül érzem magam,...

Annyira egyedül érzem magam, De tényleg nem találok olyan lány barátot, akivel tudnék beszélgetni, pedig keresem.21/F Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Próbáltam keresni, de egyszerűen nem tudom, hogy miért nem válaszolnak vissza, nem is érdekli őket, csak lelki szemetesládának tartanak, ha nekik szükségük van rám. Téma az lenne, de nem akarnak társalogni, Én lennék a hibás? Mit csinálok rosszul. Próbálok kitörni az önbizalomhiányból, de így nehéz lesz.

2016. dec. 22. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl sokat beszélsz vagy nem vagy nekik egyszerűen szimpi
2016. dec. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt így el is fogadom, de, hogy senki, na itt van a bökkenő.
2016. dec. 22. 11:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz helyen keresel. Írj rám aztán lesz ami lesz.

20f

2016. dec. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem attól is függ, hogy most olyat keresel, akivel találkozni is akarsz, vagy esetleg összejönni, mert az sanszosan nem fog összejönni, vagy netes barátot, levelezőtársat, mégis mit.


Tehát ez elég szerény információmennyiség.

2016. dec. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ird ki Gykra. :D

Amugy biztos olyanokat talaltal eddig csak, akikkel nem vagy egy hullamhosszon,de ne keseredj el, fogsz talalni normalis baratot, csak keresni kell, de nem tul nyulomulosan.

Amugy en szivesen meghallgatlak, beszelgethetunk, ha van kedved.

16l

2016. dec. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj rám és meglátjuk mi a helyzet.
2016. dec. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és 18l
2016. dec. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha először csávóismerőseid vannak és velük jól kijösz, azután kezdenek el a csajok is csatlakozni, egy csendes magányos kocka csávó akinek nincsenek barátai és így a kommunikációs készsége se túl jó nem valami vonzó a csajoknak szerintem általában hacsak nem nagyon kiváló kinézetű.
2016. dec. 30. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!