Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi ez az érzés?

Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akit úgy fél éve ismertem meg. Idősebb hölgy, viszont egyből egy hullámhosszra kerültünk, nagyon hasonlóak vagyunk. Én huszonéves lány vagyok, de mégis konzervatívabb, mint a korombeliek, így Velük nem is jövök ki annyira jól. Inkább ilyen felszínes kapcsolatokat tudok kialakítani Velük. Ezzel a hölggyel viszont közös érdeklődési körünk is van, személyiségre is hasonlítunk, és egyszerűen bearanyozza a napomat, ha találkozom vele. Napokig rá gondolok, hogy milyen jó a közelében lenni. :) Furán hangzik, mintha szerelmes lennék, de nyilván nem. Csak ennyire passzolunk lélekben, vagy én nem is tudom. Feldob, ha beszélgetünk, napokig kitart az az állapot.

Tapasztalt valami hasonlót?


2016. dec. 22. 17:32
 1/6 A kérdező kommentje:
valaki*
2016. dec. 22. 17:33
 2/6 anonim ***** válasza:
Sanyarú gyerekkor, anyahiány.
2016. dec. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát erre nem is gondoltam. Viszont van benne valami. A gyerekkorom inkább apám miatt volt sanyarú, de férfiakkal nem tapasztaltam még ezt a jelenséget. Viszont mostanában anyámmal is megromlott a kapcsolatom.
2016. dec. 22. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig ez a magyarázat, hidd el!
2016. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ez ellen lehet tenni valamit? Kicsit cikinek érezném, ha feltűnne neki a jelenség. Főleg, hogyha valóban a szülőkkel való rossz kapcsolatom az oka.
2016. dec. 22. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a volt legjobb barátnőm jelenlétében gyakran éreztem a torkomban a szívem, szinte repdestem, amikor vártam, hogy átjöjjön hozzám, sokszor gondoltam rá, nagyon felemelő volt vele lennem, könnyen megnyíltam előtte. Én is kijelenthetem, ugyanolyan érzés volt, mintha szerelmes lettem volna, természetesen minden szexuális vonzalom nélkül, nagyon különleges volt. Mellette volt párkapcsolatom, tehát éreztem érzelmileg a különbséget, de olyasmi lehetett, mint amit te tapasztalsz.


Szerintem ne foglalkozz ezzel, hogy milyen apa-, anya komplexus állhat a háttérben. Mert ha ilyesmi lenne, akkor mi lenne? Ha tudsz vele beszélgetni, megnyílsz előtte, hasonlítotok egymásra úgy érdeklődési körben, társasági életben, akkor ne érdekeljen ez téged. Az emberek túlkomplikálják az életüket, problémákat generálnak maguknak, aztán nem tudnak miattuk nyugodtan élni.

Te boldog vagy ezzel a nővel, egy hullámhosszon vagytok, tartson minél tovább ez a barátság!

2016. dec. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!