Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jól tettem?

Szerintetek jól tettem?

Figyelt kérdés
A volt legjobb baratnom azt mondta,hogy ha bunkon nem utasitom vissza a fiut,akkor vege a baratsagunknak. Ugyanis van egy fiu,aki a honap elejen bevallotta hogy szerelmes belem,es eddig elegge ugy viselkedett,mintha jarnank, de amiota beszeltem vele,azota egesz normalisan viselkedik,szoval nem panaszkodom. De a bnomet ez zavarta,es azt mondta hogy ha nem orditom le a fiu fejet es nem utasitom vissza akkor vege a baratsagunknak. Amugy is az utobbi idoben volt mar bajom a bnonmel,de ez nekem mar sok,ezert nemet mondtam neki. O besertodott,meg mondta hogy nem erdeklem es irta hogy kosz hogy megtanitottad mi a gyulolet. Nagyon bepoccentem ra,ezert irtam hogy tudod mit,szerintem mostmar hagyjuk egymast. Szerintetem jol tettem?

2016. dec. 23. 16:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja es azt is mondta,hogy a kiszemeltemet is hagyjam,mert ugyis les**rja a fejem. Ami sztm nem igaz,de ha igaz is lenne,sztm akkor se mondjon ilyet "legjobb baratno" letere
2016. dec. 23. 16:23
 2/8 anonim ***** válasza:

"Kösz hogy megtanítottad mi a gyűlölet"


XDDDDDDDDDDD


Hány évesek vagytok? 13-14?


Amúgy jól tetted, ne érdekeljen egy ilyen tinidepressziós pácsa locsogása.

2016. dec. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted.
2016. dec. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom es igen,en 13, o 14 XD
2016. dec. 23. 16:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted. És már nem is beszéltek? Ha mégis igen, akkor azt mondd meg neki, hogy a gyűlöletet akkor tanulja meg, amikor őt gyűlölik majd ok nélkül. Addig fogalma nincs róla.
2016. dec. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom az utolsonak is. Hat en tegnap ejszaka irtam ezt neki,de meg nem neztem meg hogy jott e uzenet de nem is erdekel.
2016. dec. 23. 17:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, jól tetted. :D
2016. dec. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fú ez egy borzasztó sz..r barátnő, igen jól tetted.
2017. jan. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!