Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 13 evesen alig vannak barataim?

13 evesen alig vannak barataim?

Figyelt kérdés
Na hat igazabol csak iskolaban vannak barataim akikkel jol elvagyok meg neten de veluk csak neten beszelek es ott is 3-4 emberrel..tehat a sulis barataimmal ebben az evben csak 2x voltam a sulin kivul barhol is..tehat sulin kivul csak neten vannak barataim es sulin kivul csak otthon vagyok es kesz..tehat nekem a baratok csak suliban vannak meg neten de ugye veluk nem talalkoztam szemelyesen..tehat iskolan kivul egesz nap itthon vagyok..amikor nics suli..NORMALIS EZ? 13F
2016. dec. 26. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
menj le a parkba, pályára, ahol vannak többiek és csatlakozz hozzájuk és tudsz velük lógni én is így szereztem ismertséget
2016. dec. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam/vagyok. 16F
2016. dec. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Someone Alone ***** válasza:

Én se tudnék megnevezni egy barátot sem.

Maximum haverokat. De ezek közül is a legtöbb csak felszínes kapcsolat.

Eljárni nem szoktam, mert nincs kivel.

2016. dec. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is otthon vagyok mindig iskolába osztályomba 1 barátom sincs a haver meg a barát teljesen más. Velem sokat beszélgetnek bárkinek bármi baja van párkapcsolat stb hozzám szokott jönni persze az én bajom senkit se érdekel de megszoktam. Otthon van konditermem zenét hallgatok filmet nézek gépezek nyugodtan vagyok persze néha hiányzik hogy kimenjek valakivel vagy meghallgasson valaki ilyesmi de már túltettem rajta.:)
2016. dec. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Volt ilyen velem is, próbálj barátkozni iskolán kívül, menny el olyan helyekre ahova szeretsz járni, és próbálj ott ismerkedni. Én neten is találtam barátokat, akikkel a nagy távolság ellenére is találkozunk, amikor csak lehet.
2016. dec. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13 éves korodra azért valami videojáték, sport, vagy hangszer vagy ilyesmi azért kéne hogy érdekeljen amit tudsz haverokkal űzni.
2016. dec. 30. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 15/L vagyok, és a 15 évem alatt 1 barátot nem tudnék megnevezni..
2017. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!