Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim, magányos...

Nincsenek barátaim, magányos vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gimnáziumban rengeteg barátom volt. Felkerültem egyetemre, új közeg, új csoport, de meg se sikerült senkivel se jóba lennem. Sokszor unatkozik pedig én szívesen csinálnék bármit szinte. Hol vagy hogyan szerezhetnek barátokat ? 21/f

2016. dec. 29. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
ha van hobbid, keress ilyen csoportokat, és ismerkedj ott, járj el edzeni, úszni, sulibulik, kezdeményezz beszélgetést csoporttársaiddal
2016. dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivan a gimnáziumi barátaiddala? Velük mért nem tartottad/tartod a kapcsolatot?
2016. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Foglald el magad a kedvenc időtöltéseiddel, menj el az évfolyamtársaiddal kávézni vagy bármerre és ott jobban megismered őket.
2016. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el mit csináltál jól a gimiben, hogy sok barátod volt, és mit nem csinálsz jól, hogy az egyetemen nincsenek. Mert szerintem annyira különböző emberek nem vesznek körül téged az egyetemen, mint a gimiben.
2016. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Második valaszolonak : de bizonyos szinten tartom velük a kapcsolatot találkozok is velük 1-2x de mivel másik iskolába járnak ezért nem lehet olyan szintű kapcsolatot tartani mint mondjuk lehetne egy olyasvalakivel akivel egy iskolába járok
2016. dec. 29. 18:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért nem jársz el heti 3x bulizni a sulihoz legközelebbi discoba a többieket hívva akár egyedül is? Vagy heti 4x sportolni a környéken akár többfélét?
2016. dec. 30. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Én is így vagyok vele. Sok embert megismertem itt egyetemen, mégsem sikerült baráti viszonyt kialakítani velük.. csak olyan óra előtt beszélgetünk dolog..

Ha van kedved beszélgetni, írj, szívesen beszélgetek veled :)

2017. márc. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is lemorzsolódtak a haverjaim, akikkel elég jóban voltam középsuliban. Konkrétan 1-1,5 éven belül történt. Hárman még összejárnak, de isznak csak. Én erre meg annyira nem vagyok vevő.

Egyetemen is van pár haverom/ismerős, de tudom jól, amint vége van az iskolának egy kukkot nem fognak szólni már.

2017. jún. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!