Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindig is ki tudtam magam...

Mindig is ki tudtam magam fejezni, de most teljesen tanácstalan vagyok. Szerintetek mit írjak neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Itt gyakorin sűrűn előfordul, hogy töketlen srácok írják, hogy nem tudnak miről beszélni egy lánnyal vagy nem tudják, hogy mit írjanak neki. Nos, az én esetemben ez ritka, hisz mindig tudtam mit írjak, mindig ki tudtam magam fejezni. Viszont a mostani este egy kicsit komplikáltabb. Szeretném, ha segítenének pár hasznos tanáccsal.

Szóval... Van egy lány akivel már egy jó ideje ismerjük egymást. Sokszor látott a környéken, ő keresett meg engem facebookon. Azóta viszonylag sokat beszéltünk, sokszor találkoztunk is. Én mindig jól éreztem magam vele, szerintem ez fordítva is igaz. Egy idő után kezdtem többet érezni mint barátság, hiszen egy aranyos, okos, szép lány. Jól kijöttünk annak ellenére is, hogy én néha kicsit mogorva voltam és talán pár megjegyzésemmel (ami őszinte volt) meg is bántottam. Az sült ki végül az egészből, hogy minden találkozás után egyre jobban megkedveltem, végül azon kaptam magam, hogy szerelmes vagyok belé. Sajnos akkoriban még félén, visszahúzódó voltam, szóval ezt csak facebookon keresztül mertem megmondani neki. Ő visszautasított. Nem hajtott el, barátok maradhat volna. A volnát azért írtam mert utána párszor még megbeszéltük, hogy találkozunk de én végül se szó se beszéd nem mentem el. Egyértelműen ezt valószínűleg megunta és azóta nem hajlandó találkozni. Legalábbis mindig mondta, hogy oké, ekkor és ekkor de végül mindig lemondta.

Fájt látni facebookon, hogy mindig fent van és soha nem írt rám még annyit se, hogy hogy vagyok, mi a helyzet. Ennek ellenére én mindig kerestem. Bár, elég egyoldalú volt a társalgás. Töröltem az ismerőseim közül, hogy ne is lássam. Próbáltam elfelejteni. De megmondom a frankót, a mai napig mindennap gondolok rá, rá, és az együtt töltött időkre.

A lényeg, hogy tegnap vette észre, hogy töröltem az ismerősök közül, és rám is írt, hogy miért töröltem.

Nemtudom mit írjak neki. Mivel indokoljam?


2016. dec. 29. 18:20
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, pár szót javított a telefonom billentyűzete.

*eset, felénk, maradhattunk

2016. dec. 29. 18:23
 2/7 anonim válasza:
100%
Az igazat írd neki.
2016. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az igazat: nem barátkozni szerettél volna, így nincs értelme további látszat-jópofizásnak. Vagy ha játszani akarod a fennsőbbségest, akkor azt, hogy odavoltál érte akkoriban, de már túl vagy az egészen... és megint csak semmi értelme a mű-haverság látszatának. Vagy egyszerűen ne válaszolj, nagyon azon sem lepődne meg.
2016. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy szereted, és szeretnél a barátja maradni. Már nem akarsz járni vele, csak szeretnél jóban lenni vele. És azért törölted, mert te úgy érezted, hogy ő el akar távolodni tőled (talán azért mert mondtad neki hogy szereted), és így talán mindkettőtöknek jobb.
2016. dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mondd el neki az igazságot. Valószínűleg érdekled őt, hiszen ha semleges lennél számára akkor nem kérdezte volna, hogy miért csináltad. Sok sikert!
2016. dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Te biztos fiú vagy? A leîrtak alapján egy hisztis csajnak gondolnàlak.

Ezzel a mentalitással soha nem lesz normális csajod.

Sértegeted,nem mész el a találkozóra,törlöd az ismerőseid közül.Az összes bunkó megnyilvánulást kimerítetted.

Igazi egoista vagy. Nem csodàlkozok,hogy nem akar a csajod lenni.

Írd meg neki,hogy bunkó vagy és kész!

Ez lenne a legőszintébb.

2016. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mi vagyunk töketlenek?


akk te meg pinátlan

2016. dec. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!