Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan érint ez rosszul...

Jogosan érint ez rosszul engem, vagy ez belefér?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, fél éve lett egy barátnője (előtte 2 komolyabb volt neki 3 illetve 1,5 évig), de most teljesen kifordult magából. A nagy csajozós mindenkitmegb.szós valakiből lett egy olyan, aki feleségül akarja venni a lányt. Fél évente találkozok kb. vele az érettségi óta, mivel külföldön tanul. Most elmentünk együtt a családjával 5 napra, és az van, hogy napi 4 órát beszél a csajjal (magyar, de másik kontinensen lakik) legalább 4 órát beszélnek. Reggel felkel 6-kor másfél órát, este vacsora előtt megint, majd utána is. Mert hogy vele csak havonta találkozik vele pár napra. Velem meg félévente. 22/F
2016. dec. 29. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Ne bazzz.... féltékeny vagy?
2016. dec. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

"de most teljesen kifordult magából. A nagy csajozós mindenkitmegb.szós valakiből lett egy olyan, aki feleségül akarja venni a lányt"


Ha valaki huszonévesen megkomolyodik, és inkább feleségül venné a barátnőjét, ahelyett, hogy mindenkit megb**z, az kifordul magából? Te hülye vagy?


Ráadásul félévente találkoztok, tehát a "barát" szó elég erős, inkább már csak haverok vagytok. Talán féltékeny vagy, hogy nem veled foglalkozott, hanem a barátnőjével, akivel a jövőjét tervezi? Törődj bele, később már ennyit sem fogtok találkozni, le leszel ejtve. De ilyen "barátért" nem is kár...

2016. dec. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2 Több mint 6 éve lettünk jóba, azóta mondom neki hogy meg kellene komolyodnia ilyen téren is. Én mindig is ilyen gondolkodású voltam amilyen most ő lett.

Ha erős erre azt mondani hogy barát, akkor ez a barátnőjére is igaz, mert 1-2 havonta találkoznak csak, fél éve ismerik egymást.

Nekem az a furcsa hogy alig lehet beszélgetni most vele, mert állandóan neki írogat és sokszor meg se hallja amit mondok.

2016. dec. 30. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!