Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogyan éreznétek magatokat?...

B25 kérdése:

Ti hogyan éreznétek magatokat? Kamasz fiúk!

Figyelt kérdés

Főleg kamasz fiúkhoz szól a kérdésem! (15-18)

Ti hogy raegálnátok hogyha egy lánybarátotoknál aludnátok akivel már tényleg több éve barátok vagytok és sose történt semmi köztetek aztán ő elkezdene titeket simogatni csaka hátatokon aztán a végén gyenge harapgálás is lenne? Megtörténhet hogy csak megjátszátok hogy élvezitek? Vagy már ez a dolog ennyire beinditó lehet?

Előre is köszi a válaszokat!


2016. dec. 30. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Sehogy, mivel nem aludnék lánybaráttal 15 évesen. Egyrészt egyikünk szülei sem engedné, másrészt nem is tudnék tisztelni egy ilyen lányt. Mármint aki kiskorúként fiúkkal alszik. Nem ilyen nevelést kaptam, kapok.
2016. dec. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Én 17 éves lány vagyok, de el tudom képzelni a szituációt sráccal is ,remélem nem gáz, hogy válaszolok.


Ilyen velem fordult már elő, de általában semmi nem lett belőle, mondjuk haverok maradtunk. Pedig sokszor élveztük is:D Viszont úgy is jártam, hogy haverként találkoztam vkivel, aztán összemelegedtünk :33

2016. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
ha kezdeményezi én amíg nem ellenkezik vissza nemfognám magam.
2016. dec. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első, remélem nem gondoltad komolyan amit írtál.
2016. dec. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
első részvétem.
2016. dec. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!