Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Titeket is zavarna, ha ezt...

Titeket is zavarna, ha ezt tenné a barátnőtök?

Figyelt kérdés

Már lassan 3 hónapja vagyunk együtt. Én olyan ember vagyok, aki nem tudja felfogni, hogy alkohol nélkül miért nem tudják az emberek jól érezni magukat. És igen, engem nagyon zavar, amikor iszik, és nemrég még hányt is az utcán... Pár napja volt a születésnapja, és azt mondtam neki poénosan, hogy "ma minden el van nézve, de ha hányni fogsz kitörök. Amúgy neked hol van a határ?" érdekes válasz következik: "Amikor annyira szédülök, hogy le kell ülnöm"...

Hozzáteszem, mióta együtt vagyunk jóval kevesebbet iszik. Szóval visszatérve a bulira. Cigizni sem cigizik csak társaságban. Miután elszívta bejött hozzám, adott puszit és ilyen furcsa tömjénes ízt éreztem. Aztán mondtam remélem nem fű. Erre kiakadt... Pedig csak féltem őt mert szeretem. És hozzátettem, hogy nem attól féltem, hogy ő önszántából füvezne, hanem, hogy a sok részeg gyökér közül valamelyik ad neki, úgy, hogy nem is tudja, hogy az... És erre megkaptam életem második válaszát "Nem kell félteni, felismerem a füves cigit"... Mi a véleményetek erről fiúk?

17/F



2017. jan. 2. 12:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövi. Próbálj nem az anyukája lenni. Ha nagyon gáz dolgot csinálja, majd a tényleges anyukája elintézi.
2017. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én ugyan nő vagyok, de sosem álltam le olyan sráccal, aki részegre itta magát - pedig én is szeretek inni, de az ember tudjon mértéket tartani: egy részeg ember olyan kiábrándító és szánalmas tud lenni:S
2017. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Első kommentelő,

Az a baj, hogy a tényleges anyukája nem intézkedik...

2017. jan. 2. 12:48
 4/15 anonim ***** válasza:
Eleg kozonseges egy fiatal lanytol. Elhanyagolja ot az anyukaja?
2017. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem, csak egy 17 éves lánnyal már az anyuka nem sokat tud kezdeni szerintem. Meg vannak/voltak magánéleti problémái.
2017. jan. 2. 12:56
 6/15 anonim ***** válasza:

Áhhh:s èn így nem tudnèk vele lenni. Kèsőbb ebből mèg csak nagyobb bajok lesznek.. Mert nem hiszem, hogy bármikor is eljön az a pont, hogy azt mondod, h nem izgat, ha rèszegre issza magát.

Nagyon sok olyan lány van aki nem iszik, hidd el sokkal nyugodtabb úgy a kapcsolat... .

Az ilyen lanynak pedig szerintem te túl jó vagy aki egyszer ki fog akadni, hogy beleszólsz a dolgaiba.ès neki pedig egy olyan srac való aki hagyja ès adja is neki.

Ez az èn vèlemènyem:/

2017. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tennem, mert kimaradt a szövegemből, hogy a születésnapján nem volt részeg hála az Égnek. Csak lehet, hogy túl aggodalmaskodó vagyok? És ez normális?
2017. jan. 2. 13:01
 8/15 anonim ***** válasza:
Gyorsan erezd szélnek. Az ilyennel csak bajt hozol a nyakadra.
2017. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%

Hát szerintem meg túlaggódod egy kicsit és jó lenne, ha visszafognád magad, ha nem akarod elveszíteni.

Nekem biztos az agyamra menne, ha az apukát akarnád játszani.

Én is szoktam inni, a barátom maximum annyit mond, hogy "baba, ezt már lehet, hogy nem kéne", de aztán békén hagy. Én leszek másnap rosszul.

Szerintem lazulj le egy kicsit te is, ne játszd az erkölcscsőszt és az apukát meg végképp ne.

2017. jan. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
És szerinted a barátodnak jól esik, amikor rád szól, hogy nem kéne, és nem foglalkozol vele? Mert egy kapcsolat szerintem erről szól, szeretni egymást, és nem bántani a másikat.
2017. jan. 2. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!