Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy közöljem egy barátommal...

Hogy közöljem egy barátommal hogy megkérték a kezem?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki belém van zúgva. Nemrégiben megkérte a kezemet a párom, persze igent mondtam. A barátommal csak facebookon tartjuk a kapcsolatot, de azt se tudja igazából hogy a párom tényleg a párom. :/ nem akarom megbántani, de beleélte már magát abba hogy a barátnője leszek és már el akar hívni moziba. :(


Hogyan közöljem vele úgy, hogy megkérték a kezem, hogy ne bántsam meg?



2017. jan. 2. 13:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Szimplán elmondod milyen boldog vagy mert... Ennyi.
2017. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem építetted már le akkor, amikor összejöttetek a pároddal?
2017. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem barát, akinek nem árulod el, hogy van pasid. Ez egy önbizalomlegyezgető kapcsolat neked. Nem tudod neki úgy elmondani az igazat, hogy ne koccoljon le. Sajnos mostantól meg kell elégedned azzal, amit a vőlegényed tud nyújtani.
2017. jan. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz. Miért hitegeted? Legyél vele egyenes és korrekt és mondd el. Lehetőleg személyesen de nem megy akkor írd meg neki.
2017. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez így elég szemét dolog részedről. Eddig áltattad, most meg jön a hideg zuhany.

Szegény hamar rá fog jönni, hogy te sose voltál a barátja se. :(

2017. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul hülyítetted a srácot, azért hiszi hogy a nője leszel meg azért akar randira hívni. Vőlegényed tud erről?
2017. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

A párom nekem tökéletes, ez a barát nekem csak barát, sose akarnék tőle többet. Csak ő akar tőlem.. A pasimról tud, csak azt nem tudja hogy a pasim.

De ha már ilyen szemét alak vagyok, akkor a szemébe kell néznem.. Elmondom nyílegyenesen hogy..


Kedves ...! Bocsánatot kell kérnem azért amit tettem. ...(pasim neve) megkérte a kezemet. Igent mondtam. Nyáron összeházasodunk majd, így nem megyek abba az országba ahol te élsz.. Szia!


Ez így jó?

2017. jan. 2. 13:18
 8/32 A kérdező kommentje:
A párom tud, ő is azon van hogy lekoptassa rólam a srácot. Már engem is idegesít ez a srác. Nem is barát..
2017. jan. 2. 13:19
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Veled vannak bajok a kérdés illetve a kommenteid alapján.
2017. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Elmondtam volna a srácnak hogy mi van, de nem akartam megbántani se. Tudom hogy hülye voltam nagyon, tudom! De most már ideje a "javulás útjára" lépnem. Az lesz a legjobb ha elmondom neki a szitut, és letiltom fb-n, hogy ne kereshessen engem.
2017. jan. 2. 13:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!