Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Emberi kapcsolatok elsilányulása?

Emberi kapcsolatok elsilányulása?

Figyelt kérdés
Ti hogy látjátok? Tényleg elsilányulnak az emberi kapcsolatok? Én úgy látom, hogy sokkal inkább a közösségi oldalakon adott reakciók, lájkok, kommentek fontosak az emberek számára, hogy mennyire kedvelik az emberek fotóit, vagy hogy honnan jelentkeznek be, ahelyett, hogy a valós, életbeli kapcsolatokra koncentrálnának.

2017. jan. 7. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Én azt látom, hogy ugyanúgy megvannak azok az emberek akiknek van társasága, barátai, és megvannak azok akik örök magányosak.
2017. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jól látod.

Engem még az is zavar, hogy nem találok olyat, akivel tartalmasan lehetne eltölteni a szabadidőt - mondjuk kirándulással, utazással, társasjátékokkal, kiállításokra és koncertekre járással...

A dolgot tovább nehezíti az, hogy 23 éves vagyok.

Próbáltam amúgy a fészbukon lógni. Nem volt szórakoztató.

2017. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!