Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet feldolgozni a...

Hogy lehet feldolgozni a legjobb barát elvesztését?

Figyelt kérdés

3évig voltunk a legjobb barátok mindent együtt csináltunk,mindenhova együtt mentünk,nagyon sokat segítettünk egymásnak,és igazi lelki társak voltunk.A gyerekem nevelésébe is sokat segített egyedül nem bírtam volna,1 éves volt a kicsi amikor az anyja úgy döntött öngyilkos lesz. 2 évet segített mindenbe,fürdetés,pelenkázás..stb.

Aztán a barátnőjével szakított aki mellesleg az én unokanővérem és úgy gondolta hogy akkor most szüneteltessük ezt mivel szerinte hasonlítok rá.Utánna újrakezdtük szülinapjára vettem neki kis ajándékot,amin kiakadt,hogy most ő tartozik nekem. És még sok dolgot művelt ami után azt mondtam elég.De hiányzik,nem az amennyit segített hanem a személyisége,az órákig tartó beszélgetéseink.

Mit tudok csinálni?



2017. jan. 8. 11:14
 1/6 A kérdező kommentje:

Én:28/F

Ő:29/F

2017. jan. 8. 11:15
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
semmit felejtsd el ha csak egyoldalú a dolog akkor ne erőszakoskodj , majd lesz másik , ne ezzen töprengj hanem a gyerekeden , aki akar had húzzon a fenébe aki szeret úgysem megy menne ,mit töprengsz ilyen hülyeségeken!!
2017. jan. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ebbe a helyzetbe kerültél.

Feldolgozni, ezek szerint már letettél róla?


Nekem még csak olyan barátságom volt, ami magától elhalt, egyre kevesebbet láttuk egymást, de tudatosan megszakított barátságban szerencsére még nem volt részem. Talán ez is olyan, mint a gyász. Talán levelet írnék neki, amiben leírnám, amiket itt is leírtál, és azt, hogy számodra ez nagyon fontos időszak volt, és nem akarod őt elveszíteni.

2017. jan. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nehéz, de ennyi idősen már érett vagy, meg tudd érteni, hogy az élet erről szól. Te egyedül kevés vagy fenntartani egy kapcsolatot, ahhoz mind a két ember kell. Próbáld meg jegelni a kezdeményezéseket, így a kapcsolatot is, de ha felkeres, akkor adj neki lehetőséget helyrehozni. Ha nem keres, akkor meg nyilván úgyis mindegy. Próbálj másra (emberre, dologra) koncentrálni. Az idő a barátod lesz.
2017. jan. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű. Nekem sokat segített egy beszélgetés egy ismerősömmel, aki tudatosította bennem, hogy vannak emberek, akiket előbb-utóbb el kell engednünk az életünkből, mert csak lehúznak, visszafognak és felnőtt emberként már kell legyen annyi erőd, hogy a negatív dolgokat lerázd magadról.
2017. jan. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Csak a csalódás nagy bennem,elhittem neki hogy fontos vagyok számára,aztán egy hülyeség miatt eldob!
2017. jan. 12. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!