Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most akkor egyek rosszakat?

Most akkor egyek rosszakat?

Figyelt kérdés

Az egyik barátom azt mondta egyek össze vissza ami jól esik. Meg hogy egyszer élek nem mindegy akkor? Tudja hogy én egészségesen étkezem. Miért mond ilyet?

25 N Bp


2017. jan. 10. 11:48
 1/10 piriiiii ***** válasza:
72%
Ennek a kérdésnek MI AZ ÉRTELME?
2017. jan. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Nyuszika, ha azt mondom, ugorj ki az ablakon, azon is elgondolkozol?
2017. jan. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem értem miért akar rávenni arra hogy olyat egyek amitől undorodok csak mert ő szereti.
2017. jan. 10. 11:55
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Ilyesmit akkor mondd az ember, ha látja a másikon, hogy az szenved, nem érzi jól magát attól a diétától, amit folytat meg folyatja a nyálát a másik sültkrumplijára. Én is egészségesen étkezem, de ettől még tök jó dolgokat eszek, finomak, laktatóak, jól néznek ki és jól is esnek és persze, ha mégis havonta egyszer megkívánok valami gyorskaját tudom, hogy nem jutok tőle a pokolra.


Az ismerősöd valószínűleg arra hívta fel a figyelmed, hogy annak semmi értelme hogy sanyargatod magad az egészség nevében és hiába étkezel hiper egészséges módon, ha közben meg szarul érzed magad mert annyit nem engedsz meg, hogy egyszer-kétszer egyél egy sültrumplit vagy teszem azt nem étkezel változatosan és egész nap egy fej saláta fölött vegetálsz.

2017. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

"Egyik barátom azt mondta egyek össze vissza ami jól esik."


Ez pont az ellenkezőjét jelenti annak, hogy azt edd meg, amitől undorodsz.

2017. jan. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

"Az egyik barátom azt mondta egyek össze vissza ami jól esik"

"Nem értem miért akar rávenni arra hogy olyat egyek amitől undorodok csak mert ő szereti."


Kicsit szétesettnek tűnsz...


Azt egyél, amit egészségesnek tartasz és jólesik, és belefér a pénzügyi helyzetedbe.

2017. jan. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem sanyargatom magam. Rendes adagokat eszem de nem zsíros kajákat.

Miért kellene megennem olyat amit ő szeret és én nem?

2017. jan. 10. 12:01
 8/10 A kérdező kommentje:

Én másoknak nem adok ilyen tanácsokat. Mindenki azt eszik ami neki jól esik nem?

Ő meg rám akarja erőltetni azt amit ő szeret. Ma vacsira töltöttkáposztát csinál anyukája. Meghívott rá de én nemet mondtam. Nekem estére kicsit túl zsíros lenne.

2017. jan. 10. 12:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát úgy alapesetben mindenki azt eszik, amit akar és nem illik tukmálni valakit.

Talán úgy gondolja, hogy nem eszel eleget, hogy felesleges vonsz meg magadtól dolgokat.

Mondjuk konkrétan a töltött káposztát én sem szeretem, pedig én eszem mindent, nincs semmi szigorú diétám.

Szóval szerintem akár mindkettőtök véleményében lehet valami igazság.

2017. jan. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az emberek egyszerűen már csak ilyenek. Minden témában, minden területen okosabbak a másiknál és ezt hangoztatják is.

De attó még nem biztos, hogy rosszból momdja. De megértem ha az idegesítő, hogy egyszerűen nem tud leállni, ha egyszer kéred.

Engem is idegesítene, ha egy barátom állandóan piszkálna valami eltérő szokás miatt, én össze is vesznék vele (volt egy barátom aki állandóan szekált, hogy szeretem az édes italolat, ha meglátott a kezemben egyet, be kellett szólnia. Amikor már nagyon felhúzott ezzel, szinte rákiabáltam :D )

2017. jan. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!